16 Aralık 2018

Gilt’in Seyahat Sitesi Jetsetter 360 Derece Resim Hizmetini Başlatıyor

Gilt Groupe‘ye ait seyahat sitesi Jetsetter, 360 derece ile seyahat lokasyonu resimleri uygulaması başlatıyor.

Tüm dünya genelinde seyahat lokasyonları satışı yapan Jetsetter, kullanıcılarına seyahat fırsatı sunacak olan otellerin flash görüntülerini sunarak, kullanıcıların resimleri 360 derece görüntülemelerine olanak sağlıyor.

iPhone ve iPad uygulamalarında da aynı hizmeti sunmaya başlayan seyahat sitesi yetkilileri, seyahat severlerin hayallerindeki tatil seçeneklerini tüm detayları ile görüntüleyebilmelerine olanak sağlamayı hedeflediklerini belirtiyorlar.

Uygulamanın İngilizce, İspanyolca, Almanca, Çince, Fransızca, Yunanca, İtalyanca ve Tayca dillerinde hizmet verdiğini belirten Jetsetter yetkilileri, kullanıcıların Jetsetter uygulamasını kullanmaları halinde varış noktalarının harita ve detaylarını mobil cihazlarına indirebileceklerini de belirtiyorlar.

Yetkililer, bu şekilde kullanıcıların internet bağlantıları kesilse de varış noktaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmelerini hedeflediklerini belirtiyorlar.

360 derece resim gösterimi ile müşterilerine seyahat noktalarını olabildiğince detaylı göstermeyi planladıklarını belirten Jetsetter yetkilileri, müşteri memnuniyetini olabildiğince yüksek tutabilmenin ve sektöre yenilikler getirmenin hedefleri olduklarını iletiyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*