15 Kasım 2018

Gilt’in Yeni ve Kapsamlı Affiliate Programı

Private shoppingde ABD’nin en iddialı isimlerinden, Kasım ayında ülkemize de kargo hizmetine başlayan Gilt, yepyeni ve oldukça kapsamlı bir affiliate programıyla satışlarını arttırmayı planlıyor.

Kısa bir süre önce Google’ın arama motoru değişikliği dolayısıyla arama sonuçlarında avantajlı bir konuma gelebilmek adına Google+ sayfalarını açtıklarını belirten Gilt, yeni programıyla hem blogger ve moda sitelerini, hem de verilerinden yararlanmak isteyen bilgisayar programcıları yayıncı olarak bünyesine katmayı hedefliyor.

Satış bazlı bir affiliate programı başlatan Gilt, her hafta bir milyondan fazla tüketicinin siteleri üzerinden alışveriş yaptığını paylaşırken, Gilt City, Jetsetter da dahil olmak üzere tüm siteleri için başlattıkları affiliate programının bu sayıyı daha da arttıracağına inandıklarını belirtiyor.

Gilt Groupe, yeni programı ile hem moda siteleri ve bloggerlarının içerik ya da banner reklamlarıyla satışlardan komisyon almasını sağlayacak, hem de programcılara arka plan ürün verilerini sunarak alışveriş uygulamalarından Gilt’e yönlenip alışveriş yapan tüketicilerden programcıların para kazanmasına olanak tanıyacak.

Kısa süreli satışlarını programcıların datalarını kullanabileceği şekilde yayına çıkaracakları için oldukça heyecanlı olduklarını belirten Gilt Teknoloji Başkan Yardımcısı John Quinn, programcıların ve web yayıncılarının katkısıyla satışlarda oluşacak artışı merakla beklediklerini paylaşıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*