16 Aralık 2018

Gilt’ten Yeni Bir Satın Alım Atağı: DinePrivate.com

Gilt Groupe bünyesinde hizmet veren Gilt City, New York’ta hizmet veren özel grup yemek rezervasyon sitesi DinePrivate.com‘u satın aldı.

Üyelerine New York’un en şık restaurantlarında gruplarına özel yer kiralama ve rezervasyon yapma hizmeti sunan DinePrivate, aynı zamanda bünyesinde bulunan restaurantların grup fiyatlarını karşılaştırma, yemek mutfağına, restaurantın yerine, gruptaki kişi sayısına göre farklı kriterlerde arama yapma olanağı da sunuyor.

Özellikle kurumsal yemeklerde birçok lokasyonla görüşmek yerine, tek bir sitede rezervasyon yapabilmeye olanak sağlayan DinePrivate’ın, Gilt City ile birleşiminden sonra 2012 yılına kadar ABD’nin başka şehirlerinde de hizmet sunmaya başlayacağı belirtiliyor.

New York’un en gözde ve şık 90 restaurantının DinePrivate.com bünyesinde kayıtlı olduğu belirtilirken, bu sayının hızla artmasının planlandığı belirtiliyor.

Satın alımın finansal bilgileri paylaşılmazken, firma kurucusu ünlü restaurantçı Joe Bastianich’in Gilt City’nın Restaurant Danışmanı olarak Gilt City bünyesine katılacağı bilgisi de paylaşılıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*