16 Kasım 2018

Girişim Fabrikası 2013 Bahar Programı’na Galata İş Melekleri Desteği

2013 Bahar Hızlandırma ProgramıGirişim Fabrikası, Turkcell ve Özyeğin Üniversitesi işbirliğiyle kurulan, girişimlere; kurucu, mentor ve yatırımcıları bir araya getirerek şirketleşme ve yatırım sürecine kadar destek olan bir kuluçka merkezi. Girişim Fabrikası’nın bu amaçla düzenlediği hızlandırma programlarının 2013 Bahar Dönemi’ne İstanbul’un ilk melek yatırımcı organizasyonu olan Galata Business Angels‘ın tecrübeleri de ekleniyor.

Girişim Fabrikası’nın girişimcilik ekosistemine kazandırdığı Hızlandırma Programı, sürdürülebilir iş geliştirmek isteyen genç teknogirişimcileri, fikir aşamasından ürün lansmanına kadar destekleyen düzene sahip. Yalın girişim yaklaşımı ile ürünleri geliştirmeyi amaçlayan, bir sonraki aşama olan tohum sermayeye ulaşımı sağlayan program, ”Tasarla-Geliştir-Sun” adlı 3 bölümden oluşuyor ve 12 hafta sürüyor. Girişimcilerin ya da girişimci adaylarının 15 Mayıs’da başlayacak programa son başvuru tarihleri ise, 6 Mayıs.

Programa katılan girişimciler, Emre Kurttepeli, Ziya Boyacıgiller, Arif Akdağ, Kaan Boyner, Sina Afra, Fırat İşbecer gibi yerel girişimcilik ekosisteminin tecrübeli isimlerinden aktif destek almakla birlikte, ”Tasarla” etabını tamamladıktan sonra 15 bin doları da ürünlerini geliştirebilmek için ceplerine koyacaklar.

Turkcell’in yanı sıra, Türkiye Ekonomi Bankası ve Tahincioğlu Holding desteğiyle yoluna devam eden Girişim Fabrikası, kurulduğundan bu yana 10’dan fazla girişimin hayata geçmesini sağladı. Bu yıl da birçok projenin ekosisteme dahil olmasıyla sonuçlanmasını dilediğimiz programın detaylarına buradan ulaşabilir ve buradan başvuru yapabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*