21 Kasım 2018

Girişimciler ve Girişimci Adayları GBA Mentor Clinic 4’te Mentorlarla Buluşuyor

Gba_mentor_clinic-mentor_clinic-girişimci-startup-eticaret (2)Türkiye’nin ilk melek yatırım organizasyonlarından Galata İş Melekleri, gelecek vadeden girişimcileri iş melekleri ve mentorlarla buluşturuyor. 18 Mayıs’ta gerçekleşecek GBA Mentor Clinic’in konuşmacıları arasında GBA Başkanı Emre Kurttepeli, Yemek Sepeti Kurucu Ortağı Melih Ödemiş, Stage-Co Kurucusu Patrick Bosteels, RNA Değişim Yönetimi Kurucu Ortağı Rana Özşeker ve Turkcell İş Ortaklığı Yönetimi & İnovasyon Müdürü Seval Üçler Yıldız yer alıyor.

18 Mayıs Çarşamba günü İstanbul Maslak Steigenberger Hotel’de düzenlenecek GBA Mentor Clinic 4, fikir aşamasında olan, işinin başında olup işini geliştirmek isteyen ve işine başlamış ancak işini bir ileri seviyeye taşımayı hedefleyen girişimcileri, girişimcilik ekosisteminin Türkiye’deki ve Avrupa’daki önemli temsilcileriyle buluşturuyor.

İlgili yazı: Girişimciler ve Küçük İşletmelere 21 Viral Video Pazarlama Fikri [İnfografik]

Girişimcilik dünyasının 50’ye yakın isminden birebir mentorluk alma şansı

İlk bölümünün panellerle başlayacağı etkinliğin ikinci bölümünde finanstan perakendeye, e-ticaretten bilişim sektörüne kadar kendi alanlarında başarılı olmuş 50’ye yakın mentor; iş geliştirme, finans, yatırım, sosyal girişimcilik, dijital pazarlama, medya iletişimi, hukuk ve ekip kurma gibi çeşitli başlıklar altında 20’şer dakikalık birebir görüşmeler yaparak girişimcilere ilgilendikleri alanlarda yol gösterecekler.

İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) Yenilikçi İstanbul Mali Destek Programları kapsamında desteklenen “Ulusal/Uluslararası Mentorluk ve Melek Yatırımcı Ağı Oluşturulması” projesi çerçevesinde gerçekleştirilecek GBA Mentor Clinic 4 etkinliği, üniversitelerde eğitim hayatını sürdüren girişimci adaylarının da katılımına açık olacak.

Turkcell’in ana sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte ödeme sistemleri sponsorluğu kategorisinde PayU, partner düzeyinde ise KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi ve KTH destek veriyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*