15 Kasım 2018

Girişimciler İçin 13 Akıllı Telefon Uygulaması

Akıllı telefonların hayatımızın ne kadar önemli bir parçası haline geldiğinden bahsetmeye gerek yok artık. E-mail alma/gönderme, alışveriş yapma, tuttuğumuz takımın son haberleri hatta sıkıldığımızda oynadığımız oyunlar, 24 saatlik günün birçoğunu elimizde telefonla geçirmemize neden oluyor.

Kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilerin, zamanının çoğunu girişimine ayırması gerekiyor. Bu durum sahip olduğu işten ayrılması, ofis dışında olduğu zamanlarda da projeyle ilgilenmesine kadar uzanabiliyor. Desk.com‘un yayınladığı infografik, girişimcilerin finansal yönetim, iletişim, müşteri desteği gibi başlıklarda ofis dışında da işlerine yardımcı olabilecek uygulamaları içeriyor.

Uygulamaları, Finansal Yönetim, Dosya Depolama, Dosya Düzenleme, İletişim, Müşteri Desteği, Mali İşlemler kategorilerinde toplayan infografikte, ücretsiz, aylık ve tek bir satın alma üzerine fiyatlandırılan aplikasyonlar bulunuyor.

Aşağıda tamamını paylaştığımız infografikte yer alan uygulamalar ise şöyle; Quickbooks, Mint.com, Office Time, Box, Evernote, Documents To Go, Get Satisfaction MobileSkype, Webex, Desk.com, Square, Google Wallet.

Girişimciler İçin 13 Akıllı Telefon Uygulaması

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*