21 Kasım 2018

Girişimciler, Mentorlar ve İş Melekleri 29 Nisan’da Mentor Clinic III’te Buluşuyor

GBA-Logo

Türkiye’nin ilk melek yatırım organizasyonlarından Galata İş Melekleri (Galata Business Angels-GBA), bir kez daha gelecek vadeden girişimcileri iş melekleri ve mentorlarla buluşturacak. İstanbul KalkınmaAjansı’nın (İSTKA) 2014 Yılı Yenilikçi İstanbul Mali Destek Programları kapsamında desteklenen “Ulusal/Uluslararası Mentorluk ve Melek Yatırımcı Ağı Oluşturulması” Projesi çerçevesinde,  Türk Ekonomi Bankası (TEB) ana sponsorluğu ve Turkcell gold sponsorluğuyla gerçekleştirilecek olan GBA Mentor Clinic III etkinliği, üniversitede eğitim hayatını sürdüren girişimci adaylarının da katılımına açık olacak.

29 Nisan Çarşamba günü İstanbul Sheraton Maslak’ta düzenlenecek olan GBA Mentor Clinic III, fikir aşamasında olan, işinin başında olup işini geliştirmek isteyen ve işine başlamış ancak işini bir ileri seviyeye taşımayı hedefleyen girişimcileri, girişimcilik ekosisteminin Türkiye’deki ve Avrupa’daki önemli temsilcileriyle buluşturacak.

Johnson Paradigm Ventures Başkanı ve Sophia Business Angels Başkanı Candace Johson, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı  Ali Sabancı, Fina ve Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Endeavor Başkanı Murat Özyeğin’in konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğe, Insider (SociaPlus) Kurucu Ortağı Hande Çilingir, Woto Kurucu Ortağı Ekin Çağlar, Hızlıçeviri Kurucu Ortağı Serkan Haslak ve Ustaeli Kurucusu Tarık Sinan ise panelist olarak katılacak.

Etkinliğin ikinci kısmında; Murat Özyeğin, Ali Sabancı, Emre Kurttepeli, Melih Ödemiş, Soner Canko, Sadok Kohen, Alemşah Öztürk, Fırat İşbecer gibi finanstan perakendeye, e-ticaretten bilişim sektörüne kadar kendi alanlarında başarılı olmuş 50’ye yakın mentor, iş geliştirme, finans, yatırım, sosyal girişimcilik, dijital pazarlama, medya iletişimi, hukuk ve ekip kurma gibi çeşitli başlıklar altında, 20’şer dakikalık birebir görüşmeler aracılığıyla girişimcilere ilgilendikleri alanlarda yol gösterecekler. Ayrıca Candace Johson ve Marcel Dridje gibi Mentor Clinic için yurt dışından özel olarak gelen isimler hem girişimcilere mentorluk yapacak hem de girişimlerin Avrupa’ya açılması konusunda destek verecekler.

GBA etkinliğine izleyici olarak katılmak isteyen girişimciler ve girişimci adayları, kayıt formunu doldurarak Mentor Clinic III etkinliğine katılabilecekler.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*