21 Kasım 2018

Global Girişimcilik Haftası 12-18 Kasım Arasında Gerçekleşecek

Dünya çapında 123 ülkede kutlanan ve bu sene Türkiye’de dördüncüsü düzenlenecek olan Global Girişimcilik Haftası, 12 – 18 Kasım 2012 tarihleri arasında kutlanacak. Yerel, ulusal ve küresel etkinlikler aracılığıyla gençlere girişimciliği öğretmeyi amaçlayan Global Girişimcilik Haftası, gençlerin girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak değerlendirmeleri için teşvik ediyor.

Uluslararası pazarlarda başarılı olan girişimciler, Türkiye’nin önde gelen iş adamları, profesyonel yöneticiler ve uzmanlar bu etkinliklerde gençlerle buluşarak tecrübelerini gönüllü olarak paylaşıyorlar. Uzmanlar, 15 – 30 yaş arasındaki gençlere girişimcilikle ilgili bilgiler vererek, onları bu konu hakkında bilinçlendirmek için bir araya gelecekler.

Bu sene tek bir logo altında toplanacak olan bu etkinliğin İcra Kurulu ise Bahçeşehir Üniversitesi, Business Networking Akademi, Endeavor, İstanbul Bilgi Üniversitesi, JCI, GYİAD, KAGİDER, MIT EF, MG Danışmanlık, Özyeğin Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, TEPAV – GEP, TOBB, TOBB Genç Girişimciler Kurulu, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TÜGİAD ve Turkcell’den oluşmakta.

Sivil toplum örgütleri, üniversiteler, devlet kurumları, özel sektör ve medyanın da katılımlarıyla Türkiye genelinde 200’den fazla etkinlikle kutlanacak. Etkinlik takvimi şu şekilde:Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*