16 Aralık 2018

Google Fırsat Sitesi Dealmap’i Satın Aldı

Bir süre önce Google Offers ile fırsat sektörüne adım adan Google, 2 milyon online, mobil, sosyal ağ ve e-mail üyesi olan günlük yerel fırsat sitesi TheDealmap.com‘ı satın aldı.

Satın alım anlaşmasının finansal koşulları paylaşılmazken, Dealmap yetkilileri Google bünyesine katılmalarının hızlı büyümeleri adına çok büyük bir fırsat olduğunu belirtti.

Üyelerinin uygun fiyatlı alışveriş yaparak yerel fırsatları değerlendirmelerinin hedefleri olduğunu ileten firma yetkilileri, Google ile aynı bakış açısına sahip olduklarını da ekledi.

Dealmap aylık 85 milyon ziyaretçinin kendi siteleri ve iş ortağı siteler aracılığı ile fırsatlarını görüntülediğini belirtti. 450 farklı sitenin fırsatlarını kullanıcılarının lokasyonlarına göre sıralayan Dealmap, 50 ticari dağıtım ve 150 affiliate iş ortakları olduğunu da iletti.

Dealmap, üyelerinin bir süre daha yerel günlük fırsatlarını kendi sitelerinden, mobil uygulamalarından ve e-mail bültenlerinden görüntüleyebileceklerini eklerken, Google yetkilileri Dealmap çalışanlarının ileriki projeleri hakkında her hangi bir bilgi vermedi.

Google konuşmacısı, Google Offers’ın performansından oldukça memnun olduklarını, Dealmap satın alımı ile müşterilerine daha da iyi hizmet sunma yolunda hızla ilerleyeceklerini iletti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*