17 Kasım 2018

Google E-Ticaret Kapsamını Google Playle Geliştiriyor

Google, Apple ve Amazon‘a rakip başlattığı, uygulamanın yanı sıra dijital içerik satışı da gerçekleştirdiği Google Play uygulama dünyasının online satış içeriğini farklı anlaşmalarla geliştiriyor.

Tüketicilerin bundan böyle Youtube üzerinden ya da Google Play ile Android cihazlarından ABC Studios, NBCUniversal ve Sony Pictures’a ait film ve TV şovlarını sadece kiralama değil, satın alımlarını da gerçekleştirebileceklerini açıklayan Google, aralarında Breaking Bad ve Revenge gibi oldukça yüksek izlenim rakamlarına ulaşmış dizilerin online kiralamanın yanı sıra satın alıma da sunulacağını paylaştı.

Aynı zamanda Family Circle, Midwest Living ve Ladies’ Home Journal gibi dergilerin yayıncısı Meredith Corp. ile de bir anlaşma gerçekleştiren firma, bu dergilerin dijital versiyonlarını Google Play üzerinden satışa sunmaya başlayacak.

Kullanıcıların 20.000’e kadar şarkıyı ücretsiz depolayabildikleri, ekitap, dergi, müzik ve filmleri kiralamanın yanı sıra bundan böyle satın da alabildikleri Google Play, Mart ayında yayına başlamıştı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*