16 Kasım 2018

Google Glass ile Markafoni CEO’su Sina Afra’nın Bir Günü

sina-afra-google-glass-markafoni
Markafoni kurucu ortağı ve CEO’su Sina Afra‘nın bir günü nasıl geçiyor? Ekim Nazım Kaya’nın Google Glass’ı ile merak edenler bu meraklarını dindirebilirler.

Botego kurucu ortağı ve Kaldıraç Etkisi kitabının yazarı Ekim Nazım Kaya‘nın Türkiye’nin en şanslı adamlarından biri olduğunu söyleyebiliriz, neticede Türkiye’de şu anda bildiğimiz kadarıyla tek Google Glass sahibi kişi kendisi 🙂

Kendisi kısa bir süre önce Glass ile yeni bir projeye başladı ve Türk internetinin önemli isimleriyle (belki başka alanlardan kişiler de olur?) anlaşarak onların bir günlerini Google Glass ile çekmelerini istedi.

Ayrıca Glass’ı sosyal sorumluluk duygusuyla da kullandığını bu yazıda belirtmemiz lazım. İlgili yazıdan direkt alıntılayalım.

Glass’ı piyasaya çıkmadan önce denemek isteyenler olabiliyor. İkinci projem, buna olanak sağlayacak. Önceden duyuracağım tarihte bir Starbucks’a gelip, Glass’ı önce benden dinleyip, sonra beşer dakika deneme, ve Glass’la birer ‘profil fotoğrafı’ çektirme olanağı sunacağım. Bunun için tek şartım, aşağıdaki derneklerden birinin ilgili linklerdeki hesap numaralarından birine en az 50 TL bağış yapıp, dekontu ekim at botego nokta com adresinden bana ulaştırmanız.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği
LÖSEV
HAYTAP- Hayvan Hakları Federasyonu
Darüşşafaka
AKUT

Biz ilk projeye dönelim.

İlk isim Markafoni CEO’su Sina Afra. Sina Afra’nın bir günü nasıl geçiyor?

Sina Afra’nın Google Glass ile ilgili yorumlarına da aşağıdaki tweetlerden kısaca ulaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*