16 Aralık 2018

Google Reklam Kampanyaları İçin Kredi Kartı Çıkarıyor

Facebook‘un Yahoo ve Microsoft ile işbirliğine girerek online pazarlamada gittikçe güçlenmesi üzerine, Google artan rekabette avantajını korumak ve şirketlerin Google reklam harcamalarını arttırmalarına destek olmak amacıyla kredi kartı çıkarıyor.

Kredi kartı, ilk etapta Google’ın ABD’deki seçilmiş müşterilerine önerilecek. Çok uygun faiz oranları ile hizmete gireceği belirtilen kredi kartının ileriki dönemlerde yaygınlaştırılması planlanıyor.

The Adwords Business Kart olarak adlandırılan kredi kartı ile Google arama reklamlarını kullananlar daha rahat harcama yapabilecekler.

Mastercard olarak çıkarılacak olan kredi kartının yıllık kart ücretinin olmayacağı ve her müşteriye özel maximum harcama sınırının Google tarafından finansal danışmanlar ile işbirliği içerisinde belirleneceği belirtiliyor.

Google Global Online Satış Başkan Yardımcısı Claire Johnson, kredi kartının büyük kampanyalar öncesinde gerekli miktarda reklam harcaması yapacak mali gücü bulunmayan küçük ve orta ölçekli iş yerlerinin reklam ihtiyaçlarını karşılamak üzere planlandığını belirtti.

Google The Adwords Business Kart, bu hafta belirlediği müşterilere davet emailleri yollayarak deneme programına başlayacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*