16 Aralık 2018

Google’dan Sonra PayPal de Offline Mağaza ile Tanıtım Yapacak

PayPal, Eylül ayında yeni ödeme yöntemleri ile hem tüketicilerin hem mağazaların işini kolaylaştıracak alışveriş teknolojisinin tanıtımını yapmıştı.

Firma, “Alışverişin Geleceği” adını verdiği teknolojisinin özellikle mağazalar tarafından kullanımını yaygınlaştırmak ve mağazalara teknolojisini daha iyi tanıtabilmek adına, Manhattan, New York’ta bir mağaza açacak.

1 Kasımda açılması beklenen mağaza, 3,5 ay boyunca hizmet sunacak. Bu süre zarfında, PayPal’in markaları mağazasına uğrayıp yeni sunacağı teknolojileri daha yakından tanımaya davet edeceği belirtiliyor. Tüketiciler de mağazanın QR kodunu okutup PayPal’in “Alışverişin Geleceği” teknolojisini yakından tanıyabilecekler.

PayPal yeni teknolojisi ile, tüketicilerin yakınında bulundukları mağazaların indirim fırsatlarını görüntülemeleri ve alışverişlerinde sıraya bile girmeden cep telefonları ile ödeme yapabilmelerini kapsayan pekçok kolaylık sunmaya başlayacak.

Yeni açacağı mağazası ile Paypal de offline mağaza açan online dünyası devlerinin arasına katılacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*