16 Aralık 2018

GroupCommerce’e 10 Milyon Dolarlık Yatırım

GroupCommerce‘ün günlük fırsat sektöründeki hızlı ilerlemesini desteklemek adına Spark Capital, Carmel Ventures, Lerer Media Ventures ve Bob Pittman tarafından firmaya 10 milyon dolar yatırım yapıldı.

GroupCommerce Haziran 2010’da Spark Capital, Lerer Media Ventures ve Carmel Ventures’dan 8.5 milyon dolarlık yatırım almıştı.

GroupCommerce, New York kökenli, aralarında The New York Times, DailyCandy ve Meredith Corporation gibi büyük firmaların da bulunduğu müşterilere sahip bir firma. GroupCommerce, yayıncı firmalarla reklam verenlerin bir araya gelmelerini sağlıyor. Firma, müşterilerinin günlük fırsatlarını hedefledikleri müşteri kitlesine en uygun sitelerde yayınlanmasını sağlarken, yayıncıların da kendi müşterilerine uygun fırsatları web sitelerinde yayınlamalarına olanak tanıyor.

Şirketin CEO’su Jonty Kelt, firmanın çok hızlı ilerlediğini, fırsatlardan daha iyi yararlanabilmek adına ikinci yatırımı aldıklarını belirtti. Kelt aynı zamanda müşterilerine tek seferlik değil devamlı müşteri sunmanın en büyük hedefleri olduğunu iletti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*