11 Aralık 2018

Groupon’dan Şimdi de Kişiselleştirilmiş Alışveriş Deneyim Firması Satın Alımı

Sene sonundan bu yana sosyal medyaya ağırlık verdiğinin sinyallerini vererek üst üste iki sosyal medya odaklı firma satın alımı yapan Groupon‘dan yeni bir atak daha geldi.

Fırsat hizmetlerini farklı bir boyuta taşımak adına sürekli yenilikler peşinde koşan firma, yeni satın alımı Adku ile kişiselleştirilmiş online alışveriş deneyimini üyelerine yaşatmayı planlıyor gibi görünüyor.

Eski Google çalışanları tarafından kurulmuş olan Adku, Amazon ve eBay gibi firmaların alışveriş verilerini ele alarak müşterilerine daha kişisel alışveriş deneyimleri sunmak için çalışıyor.

Satın alımın finansal verileri paylaşılmazken, Adku’nun 10 milyon doların üzerinde bir fiyata satılmış olabileceği belirtiliyor.

Adku ana sayfasında yeni çalışanlar aradıklarını duyururken, firmanın sadece çalışanların Groupon bünyesine katılması için satın alınmadığı, Adku’nun Groupon’un kişisel alışveriş deneyimini güçlendirmek adına çalışmalar yapacağı paylaşılıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*