21 Nisan 2018

Groupon Cep Telefonu Uygulamasını Kullananlara $10 Kredi

Groupon cep telefonu uygulamasının yaygınlığını arttırmak amacıyla, uygulamayı yükleyip 25 Mayıs’a kadar uygulama üzerinden alışveriş yapanlara 10 dolar Groupon kredisi vereceğini açıkladı. Üyeler bu krediyi Groupon üzerinden yapacakları fırsat alışverişlerinde kullanabilecekler.

Groupon kısa bir süre önce uygulamaya geçirdiği Groupon Now ile yerel lokasyon bazlı arama seçenekleri sunmaya başlamıştı. Uygulamada ‘Acıktım’ (I’m Hungry) ve ‘Sıkıldım’ (I’m Bored) olmak üzere iki seçenek bulunuyor. Mobil kullanıcılar bu seçeneklerden istediklerini seçerek, Groupon’un o an için bulundukları çevredeki fırsatlarını görüntüleyebiliyorlar.

Groupon yetkilileri, bu yeni uygulama ile sundukları günlük fırsatlarının cep telefonu kullanıcıları için oldukça kullanışlı bir hale geldiğini, uygulamayı kullanan üyelerine verecekleri $10’lık kredi ile uygulamayı yaygınlaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

Groupon’un cep telefonu uygulaması iPhone, iPod Touch, iPad, BlackBerry, Android ve Windows Phone 7 cihazlarında kullanılabiliyor.

Günlük fırsat sektörüne artan talep ve her gün yeni bir firmanın bu alanda hizmet vermeye başlaması ile git gide artan rekabet, Groupon’un kullanıcılarını teşvik etmek için yollar aramaya itmiş gibi görünüyor.

Yakın bir zamanda Facebook üzerinden reklam izleyenlere Facebook Deals kredisi verileceğinin de açıklanması ile daha da kızışan rekabette, firmaların bir sonraki adımının ne olacağı merak konusu.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*