16 Aralık 2018

GrouponLive Etkinlik Biletleri G-Pass ile Basılmadan Okutulacak

Groupon‘un geçtiğimiz senenin Mayıs ayında Live Nation ile işbirliği ile başlattığı GrouponLive etkinlik bileti fırsat sitesi için yeni bir uygulama başlatıldı.

Lokasyon bazlı mobil fırsatlar hizmetine GrouponNow ile girerek, mobil ticarete verdiği ağırlığı hızla arttıran Groupon’un yeni hizmeti G-Pass, GrouponLive üzerinden etkinlik bileti satın alan tüketicilerin bileti basıp etkinlik sırasına girmeden gişelerden kuponlarını etkinliğe ait orijinal biletle değiştirme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Mobil e-bilet tarzında bilet oluşturulmasına olanak tanıyan G-Pass ile bundan böyle GrouponLive biletleri, Live Nation’a bilet satış altyapısı sunan Ticketmaster’ın sistemi ile mobil olarak okutulabilecek.

Ekim 2011’den beri ABD’nin Minneapolis şehrinde bulunan Target Center’da denemeleri yapılan programın, başarıyla işlemesinin ardından yaygınlaştırılmaya karar verildiğini belirten Groupon, G-Pass’in GrouponLive üzerinden etkinlik bileti satın alan Groupon müşterilerinin işlerini çok rahatlatacağını açıklıyor.

GrouponLive müşterileri, G-Pass hizmetinden önce hem GrouponLive üzerinden aldıkları etkinlik kuponlarını gerçek biletlerle değiştirme için, hem de etkinliğe girebilmek için sıraya girmek durumundaydılar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*