15 Kasım 2018

Groupon Now Kullanıcı Sayısı 5.6 Milyon

Yatırım bankası Evercore Partners tarafından bildirildiğine göre, Groupon tarafından bu sene içerisinde hizmete Groupon Now’ın kullanıcı sayısı 5.6 milyona ulaştı.

Amazon‘un mobil uygulamasından sonra en çok kullanılan perakende satış uygulamasının Groupon Now olduğunu belirten firma, Groupon Now’ın başarılı performansının Groupon’un hisse fiyatlarının artmasında etkili olacağını paylaştı.

Groupon, Mayıs ayında uygulamasını kullanan tüketicilerin sayısını arttırmak adına bir kampanya başlatıp, yaklaşık 15 gün boyunca Groupon Now’ı yükleyip herhangi bir alışveriş yapan her kullanıcıya 10$ Groupon kredisi vermişti.

Neredeyse her tarz mobil internet cihazı ile kullanılabilinen uygulama ile Groupon, kullanıcılarına lokasyon bazlı yerel fırsatlar sunabiliyor.

Groupon’un geleceği olabileceğinin belirtildiği uygulamanın, şimdilik Groupon cirosunun %5’ten daha azına sahip olduğu belirtiliyor.

2011’in ikinci çeyreğinde piyasaya sürülen uygulamanın gerek yaygın kullanıcı sayısı, gerekse büyüme hızı ile dikkatleri üzerine çekmesi pek de şaşırtıcı görünmüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*