16 Aralık 2018

Groupon Online Rezervasyon Sektöründe

Groupon, dün itibarı ile yeni ürünü Groupon Scheduler’ın tanıtımını yapmaya başladı.

Groupon’dan fırsat satın alan üyeler ve işyerlerinin işini kolaylaştırmak amacı ile hizmete sokulan yeni uygulama, fırsat alan kesimin kullanacakları fırsatın rezervasyonunu Groupon üzerinden yapabilmelerine olanak tanıyacak.

Groupon Scheduler sistemi, Groupon’un sessiz bir şekilde Eylül ayında satın aldığı Kanada merkezli OpenCal‘ın altyapısı ile hizmete sokuldu. Satın alım hakkında bu güne kadar herhangi bir bilgi vermeyen firma, birleşmenin finansal verilerini paylaşmaktan yine kaçındı.

Groupon Scheduler hizmetine işyerlerinin sadece Groupon üzerinden satılan fırsatlarının değil, bütün rezervasyonlarının işlenebileceğini belirten Groupon, işyerlerinin diledikler takdirde sayfalarına “Rezervasyon Yap” butonunu ekleyip online rezervasyonlarını Groupon Scheduler ile yapabileceklerini paylaştı.

Groupon, yeni yayına soktuğu hizmeti ile online rezervasyon işini büyütmeyi planladığını ortaya koymuş oldu.

Groupon Scheduler şimdilik sadece Miami ve Sacramento’da yayına sokulacak. Hizmetin yaygınlaşması adına Groupon’un yoğun çalışmalar içerisinde olduğu paylaşılıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Geribildirimler

Fikrini söyle

*