19 Aralık 2018

Groupon Sosyal Medyasını Conversocial ile Yönetecek

Groupon, sosyal medya yönetimini Conversocial isimli sosyal medya yönetim araçları sunan şirket ile yapacağını açıkladı.

Groupon sosyal medya yönetiminin başındaki Marcus Pappert’in yaptığı açıklamaya göre, şirket bundan böyle Conversocial’ın sistemini kullanarak sosyal medya kanallarındaki iletişim ve promosyonlarını yönetecek. Conversocial sayesinde, günlük fırsatların sosyal medyada paylaşılması otomasyona bağlanırken, Facebook ve Twitter’da sosyal medya monitoring, raporlama ve analitik işlemleri bu yeni araç sayesinde yapılacak.

Groupon bu sistemi hem yerel hem uluslararası hizmetlerinde kullanmayı planlıyor. Sistemin yönetimi, bu sistemle beraber özellikle Facebook ve Twitter üzerinde performans takip ve ölçümlemenin, müşterilerle irtibata geçebilmenin çok daha kolay olacağını belirten Groupon Uluslararası Sosyal Medya Yöneticisi Marcus Pappert tarafından yapılacak.

Conversocial CEO’su Joshua March, şirketlerin büyük bir hızla sosyal medyanın şirket içi yönetiminin önemini kavradıklarını ileterek, sosyal medyanın gücünün müşteri hizmetleri gibi departmanların müşterilerle devamlı irtibat içerisinde olarak, taleplere hızlıca yanıt verebilmeleri ile artacağını iletti.

Conversocial Temmuz 2010’da hizmete başlamasına rağmen, aralarında Aviva, İngiliz televizyon devi ITV, Tupperware, Tempero, eModeration, MediaCom ve Wunderman’un da bulunduğu 150’ye yakın firmaya hizmet sunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*