13 Aralık 2018

Groupon Süpermarket Ürünleri Fırsatlarına Başlıyor

Groupon Springfield, Massachusetts’te bulunan büyük bir süpermarket zinciri Big Y Foods ile işbirliği içerisinde günlük süpermarket fırsatları sunmaya başlıyor.

Massachusetts ve Connecticut’ta toplam 57 mağazası bulunan Big Y Foods ile Groupon’un yaptığı ilk fırsat satışı bugün Springfieldlılar için geldi.

Groupon’un Big Y Foods ile başlattığı bu fırsatlarda, fırsatı satın alan müşterilerin herhangi bir çıktı alması ya da cep telefonlarındaki barkodu okutması gerekmeyecek. Groupon müşterileri alışverişlerini Big Y Foods club kartlarını okutarak yapabilecekler.

Groupon günlük fırsat sisteminde olduğu gibi, fırsatları üyelerinin mail adreslerine iletecek. Fırsatı satın alan Groupon üyeleri, süpermarket fırsatını club kartlarına işletebilecekler. Bu yöntem ile müşterilerin alışverişleri sonrasında kartlarını okutmaları yeterli olacak.

Groupon kısa bir süre önce Groupon Now hizmetini denemeye başlamıştı. İlk olarak Chicago’da başlatılan hizmet, geçen hafta New York ve San Francisco’ya da yaygınlaştırılmıştı.

Groupon yeni süpermarket fırsatları hizmeti ile iş dallarını geliştirme üzerinde çalışmaya devam ettiğini göstermiş oldu.

Bu sistemle hem süpermarketin, kullanılan fırsatları daha rahat takip edebileceğini hem de Groupon üyelerinin alışveriş alışkanlıklarınının daha rahat incelenebileceğini ileten projede yer alan dijital pazarlama şirketi HaloEffect Başkanı Tom Schneider, hangi müşterinin ne tarz ürünleri kullanmayı tercih ettiğini bildikleri takdirde kişilere özel fırsatlar yollayarak Groupon üyelerini daha da memnun edebileceklerini iletti.

Groupon, 2 Haziran tarihinde farklı pazarlara yönelik fırsat imkanları sunmak, yeni çalışan alımları ve teknolojik geliştirmeler nedeni ile işletme giderlerindeki artışı karşılamak adına halka arz başvurusunu gerçekleştirmişti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*