13 Aralık 2018

Groupon ve LiveNation Birlikte İndirimli Bilet İşine Girdiler

Groupon ve LiveNation işbirliğiGroupon ve Live Nation Entertainment işbirliğine girerek yeni bir online bilet fırsat sitesi yayınlayacaklarını açıkladılar. İsmi GrouponLive olarak belirtilen sitenin kullanıcıları yerel konser, tiyatro, sanat faaliyetleri, maçlar gibi organizasyonlara indirimli bilet alabilecekler.

GrouponLive, Live Nation’ın global bilet satışı hizmetini gerçekleştiren TicketMaster ile işbirliği içerisinde olacak. Sitenin yayın tarihi olarak yaz konserleri döneminin seçildiği belirtildi.

Groupon CEO’su ve aynı zamanda kurucusu Andrew Mason, Live Nation’ın geniş organizasyon hizmeti sayesinde GrouponLive’ın çok kısa zamanda üyeleri için vazgeçilmez bir online organizasyon bileti temin sitesi haline geleceğini belirtti.

Live Nation Entertainment CEO’su Michael Rapino ise, Groupon’un geniş takipçi kitlesi sayesinde çok daha fazla sayıda kişiye ulaşabileceklerini, aynı zamanda bu tarz organizasyon gerçekleştiren üye firmalarına hızlı bilet satışı anlamında çok büyük kolaylık sağlayacaklarını iletti.

GrouponLive ABD’de düzenlenen konser, tiyatro, maç, sanatsal gösterileri düzenli olarak üyelerine bildirecek ve aynı Groupon’da olduğu gibi kısa süreli ve sınırlı sayıda bilet fırsatları sunacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*