13 Aralık 2018

Groupon’dan Groupon VIP Müşteri Sadakat Programı

Fırsat sektöründeki firmaların yüksek rekabet nedeni ile yaptıkları müşteri memnuniyeti odakli yenilikçi hizmetlere her geçen gün yenileri ekleniyor.

Aralık ayında üyelik sistemine geçerek aylık 20$ karşılığında üyelerine 25$’lık hizmet sunarak, aylık üyelerine zamanı geçmiş fırsatlara ulaşabilme gibi fırsatlar sunmaya başlayan LivingSocial’ın ardından Groupon da müşteri sadakat programı denemelerine başladı.

Groupon VIP adı altında deneme yayınına başlanılan program ile Groupon üyeleri senelik 30$ karşılığında fırsatları ilk görüntüleme, daha önce fırsat yayınlamış firmaların fırsatlarına erişme ve satın alınıp kullanılmayan fırsatlarda para iadesi alabilme gibi ek hizmetler alabilecekler.

Florida’da denemeye başlatılan hizmette, sayılı kullanıcıya Groupon VIP hizmeti 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacak, ardından kullanıcılara hizmeti satın almak isteyip istemedikleri sorulacak.

Groupon VIP üyelerine en iyi fırsatlara tekrardan ulaşma hizmeti sunacaklarını belirten Groupon konuşmacısı, VIP hizmetinin oldukça ayrıcalıklı olacağını belirtiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*