12 Aralık 2018

Groupon Bünyesinde Fırsat Sunan Markalara Fırsat Başarı Raporlaması Sunacak

Aralık ayında bünyesinde hizmet sunan ya da sunmayan firmalara online rezervasyon hizmeti sunmaya başlayan Groupon, şimdi de fırsat işbirliğine girdiği firmalara fırsatların başarısının daha rahat görüntülenebilecekleri online rapor takip sistemi ile ulaşmayı hedefliyor.

Kıyasıya rekabetin devam ettiği fırsat sektöründe sadece müşterilerin değil markaların da tatmin edilmesi gerektiği gerçeğini es geçmeyen firma, kendisi ile fırsat sunan markaların bundan böyle Groupon, Groupon mobil hizmeti Groupon Now ve müşteri sadakat hizmeti Groupon Rewards verilerini yeni yayına giren raporlama sisteminden anlık olarak görüntüleyebileceklerini iletiyor.

Tüketicilerin kullandıkları fırsatlar hakkında yorumları, müşteri kazanımları, müşterilerin işyerlerinde harcadıkları miktar ve Groupon faaliyetlerinin geri dönüşümlerinin raporlanacağının belirtildiği sistemde, markaların yayınladıkları farklı fırsatların hepsinin kendi panellerinde anlık olarak görüntüleyebilecekleri firma yetkilileri tarafından paylaşılıyor.

Fırsat sundukları her üç alanda da hizmet veren marka sayısının gitgide arttığını belirten Groupon Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Mihir Shah, yeni hizmetleri ile firmaların 3 faaliyetin de geneline ulaşabilecekleri gibi, farklı kampanyalarda müşteri hizmetleri ile ilgili aldıkları yolu da görebileceklerini belirtiyor.

Bu güne kadar 1 milyona yakın müşterinin kullandıkları Groupon fırsatları hakkında online yorumlar yaparak geri bildirimde bulundukları da firma tarafından paylaşılıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*