16 Aralık 2018

Groupon’dan Sonra Amazon’dan Hediyelik Fırsatlar

Kasım ayının ortaları itibarı ile ABD’de alışveriş inanılmaz boyutlara ulaşmaya başlamıştı. ABD’de her sene en çok alışverişin yapıldığı Noel ve yeni yıl dönemleri için, firmalar farklı pazarlama stratejileri ile satışlarını olabildiğince arttırabilmek için uğraşıyorlar.

Yayınladığımız haberlerde, geçtiğimiz haftasonu yaşanan alışveriş çılgınlığının boyutlarına değinmiştik. Groupon’da bu sene ikinci kez hizmete sunduğu Grouponicus hediyelik fırsat sitesinin hafta sonu fırsat satış rakamının 650.000 adet olduğu bilgisini paylaşmıştı.

Bu alışveriş çılgınlığından daha iyi yararlanmak isteyen firmaların arasına Amazon da katıldı. Firma Flurry Deals ismi ile bir hediyelik fırsat sitesi hizmete sokarak, kullanıcılarına belli ürünleri günlük özel indirimler ile sunmayı planlıyor.

Fırsatların spor, video oyunları, ev alet ve gereçleri, film ve TV şovları, elektronik, ayakkabı ve aksesuar olmak üzere farklı kategorilerde satışa çıkarılacağını belirten firma, her pazar günü o haftanın fırsatlarının önizlemesini de kullanıcıları ile paylaşacağını iletiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*