11 Aralık 2018

Groupon’un Yeni Satın Alımı ile Sosyal Medya Planları Merak Uyandırıyor

Groupon bu kez de oldukça ilgi çekici bir satın alım ile gündemi meşgul ediyor.

Bir sene önce kurulan sosyal medya teknoloji start-upı Campfire Labs‘i satın alan Groupon’un sosyal medya üzerindeki planları merak uyandırıyor.

Konu ile ilgili Groupon herhangi bir açıklama yapmazken, Campfire Labs farklı 30’dan farklı üniversitede hem akademisyen hem öğrencilerle yaptıkları uzun süren araştırmalar sonucu oluşturdukları Slice teknolojisinin Groupon ile birleşmelerinin ardından bir süre kullanım dışı oacağını, fakat daha sonra Groupon ile sistemden kolayca yararlanabileceğini açıklıyor.

Slice, uzun yıllar Yahoo, YouTube ve Google gibi teknoloji devlerinde çalışmış olan Naveen Koorakula ve Sakina Arsiwal tarafından başlatılan bir sosyal paylaşım uygulaması. Slice kullanıcıları sosyal medya ve email hesapları yardımıyla online bağlantılarını organize edebiliyor, etkinlik düzenleyip sosyal medyada farklı paylaşımlar yapabiliyorlar. Slice kullanıcıları virtual DJ uygulaması ile arkadaşlarının online dinledikleri müzikleri seçebiliyorlar.

Groupon’un Campfire Labs satın alımı ile ilgili herhangi bir finansal veri ise firmalar tarafından henüz paylaşılmadı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Geribildirimler

  1. […] başlayan Groupon, Aralık ayı sonunda gerçeleştirdiği sosyal medya teknoloji firması satın alımı ile sosyal medya planları konusunda merak uyandırmaya […]

  2. […] başlayan Groupon, Aralık ayı sonunda gerçeleştirdiği sosyal medya teknoloji firması satın alımı ile sosyal medya planları konusunda merak uyandırmaya […]

Fikrini söyle

*