16 Kasım 2018

Groupon’un Lokasyon Bazlı Mobil Uygulaması 1.5 Milyonuncu Fırsatını Sattı

Groupon‘un henüz 1 yaşını yeni dolduran lokasyon bazlı mobil fırsat uygulaması Groupon Now, 1.5 milyon fırsat satışına ulaştığını açıkladı.

Gerçek zamanlı fırsatlarla bulundukları yere yakın aktivite, restaurant, masaj ya da kuaför salonu gibi hizmetler arayan tüketicilere anlık fırsatlar sunan Groupon Now, 1.5 milyon fırsat satışı rakamına Groupon’un 15 ayda geldiğini, bu orandan Groupon Now’un yaygınlaşma hızının ortaya çıktığını açıkladı.

İşyerleri için anlık fırsat sunma ve mevcut müşteri sayılarına göre fırsatlara devam etme ya da dondurma şansı tanıyan bir arka yüzü de olan platform, henüz sadece ABD’nin belli eyaletlerinde kullanılıyor.

Kısa bir süre içerisinde yaygınlık ağını genişletmek için çalışmalarına yoğunlaşacaklarını belirten Groupon Now Başkan Yardımcısı Dan Roarty, Groupon Now’ın mobil, gerçek zamanlı ve esnek yapısının anlık müşteri çekimi özelliği ile işyerleri için özellikle boş oldukları saatlerle oldukça etkili bir satış kanalı olduğunu açıklayarak, büyüme hızlarının yavaşlamadan ilerlemeye devam edeceğine inandıklarını paylaştı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*