19 Kasım 2018

Gülfem Toygar: “Son 3 yıl içinde eBay sistemi içerisinde en hızlı büyüyen ülke olduk”

E-ticaret ekosistemi içerisinde bulunan firmaların eğitim tabanlı faaliyetler ile işlerine pozitif ivme katmak, e-ticaretin yurt çapında bilinirliğini artırmak ve sektörel buluşmalar organize etmek amacı ile EticaretSEM tarafından gerçekleştirilen konferansların ilki Ankara’da yapıldı.

TEB – EticaretSEM işbirliği ve dünyanın önde gelen pazaryeri eBay‘in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlikte e-ticaret, dijital pazarlama ve internet girişimleri dünyasının önde gelen isimleri biraraya geldi.

Konferansta “E-Ticaretin Gelişimi ve Türkiye pazarındaki yeri” konulu bir konuşma yapan GittiGidiyor.com CEO’su Gülfem Toygar, Türkiye’de e-ticaret ile alışveriş kavramına olan bakış açısının değişimini değerlendirdi.

Gülfem Toygar

Gülfem Toygar

Gittigidiyor.com olarak son 3 yıl içinde eBay sistemi içerisinde en hızlı büyüyen ülke olduk” diyen Toygar 2015’de de bu büyümeyi sürdürmeyi hedeflediklerini ekledi.

Tüketiciden, satıcıya e-ticaretin satın alan ve satış yapan için büyük fırsatlar sunduğunu belirten Toygar; “GittiGidiyor’un 11 milyonun üstünde kullanıcısı mevcut, sistemde 7 milyonun üzerinde ürün var, her 3 saniyede bir ürün satılıyor ve aylık ziyaret sayımız ise 26 milyon civarında, alıcılar ve satıcılar için çok büyük bir potansiyel mevcut.” dedi.

Gülfem Toygar 16 büyük ilde 15 günde bir gerçekleştirilecek ETicaretSEM konferanslarında tecrübelerini paylaşmaya devam edecek.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Samet der ki:

    Ebay içinde büyüyebilir ama türkiyede küçüldüğü bir gerçek n11.com çok fena tepelerine çöktü gülfem geceleri uyku uyuyamıyordur mağazalara bile destek vermeyen zihniyetteki bir yapı gittigidiyor bu hatasının bedelinide lider olduğu e-ticaret sektöründe gerileyerek ödeyecektir.

  2. Gitti gidiyor,n11,hepsi burada.com gib tekelcii sitelere alternatif farklı bir alışveriş sitesi arıyorsanız sahibi olduğum (http://www.alatoryum.com/ )sitesini önerebilirim.Kapıda ödeme ve 14 gün iade garantisi ile alışveriş yapabilirsiniz.

  3. alessandro der ki:

    valla samet dogru söylüyosun bence de n11 fena çıktı, gıttıgıdıyor un suratına bakılmıyo daha

  4. n11 yakında batar öyle hemen öyle 2 reklamını gördüğünüz şeylere inanmayın. stoksuz ürün satan dükkanları yüzünden komisyon oranları yüzünden altyapısı olmadığından nekada reklam okadar satış reklam biter n11 batar rahat olun

Fikrini söyle

*