16 Aralık 2018

Günlük Fırsatlarınız Yurtdışı Seyahatlerinizde de Cebinizde

Ping4 yeni bir mobil uygulama ile dünya genelinde nerede olursanız olun, lokal günlük fırsatları görünteleyebilmenizi sağlayacak.

Fırsat sitelerinden üye olurken seçtiğiniz lokasyona göre düzenli bilgilendirme emailleri alıyoruz.

Seyahatlerimiz esnasında da ilk seçim yaptığımız bölgeye ait fırsatları almamızdan esinlenerek başlatılan Ping4 uygulaması, global lokasyon bazlı işbirlikler ile kullanıcılar nerede ise o bölgeye ait yerel fırsatlar sunuyor.

Dünyanın her yerinde yaygınlığı gün geçtikçe artan ve birçok kişi tarafından takip edilen fırsatlara, seyahatlerimiz esnasında da ulaşabilmemizi sağlayacak olan Ping4 mobil uygulaması, şu an sadece iPhone ve iPod Touchlarda kullanılabiliyor.

Bu cihazların lokasyon belirleme ya da GPS sistemlerinden yararlanarak kullanıcıların bulundukları bölgeye özel fırsatlar sunacak olan Ping4, kullanıcılara hangi tarz ve ne kadar uzaklıktaki fırsatları görüntülemek istediklerini sorarak fırsat aralığını da daraltabiliyor.

Ping4 CEO’su Jim Barter, Ping4’un bünyesinde fırsat sunmak isteyen lokasyonların kazançlarından komisyon almayacaklarını, üyelik ücreti ile hizmet vereceklerini belirtiyor.

Android cihazlar için uygulama hazırlama aşamasında olduklarını da ileten Barter, fırsat sunmak isteyen her lokasyonun, zincir bir kuruluşun parçası olsa da farklı zaman ve fiyat aralığı seçebileceklerini ekliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*