11 Aralık 2018

Gympact’ten Ödüllü ve Cezalı Fitness Uygulaması

Yeni yılda neleri daha iyi yapacağımızın planlarını yaptığımız şu günlerde iki Harvard mezunu, spor yapmak isteyip ardından sürekli bahaneler yaratan kesime bu yıl bahanelerini bir kenara bırakmaları konusunda destek olmayı planlıyor.

Uygulamanın kurucuları, iOS uygulama mağazasında yerini alan yeni uygulamaları ile kullanıcılarını spor planlarını yerine getirmeleri için para cezası ve ödülü sunacaklarını belirtiyorlar.

Cezanın ödülden daha motive edici olduğu üzerine kurgulanan Gympact ile kullanıcılar haftalık spor çizelgelerini oluşturuyor, bunu yerine getirmedikleri takdirde ödeyecekleri bedeli belirliyor ve haftalarına başlıyorlar.

Kullanıcılar tarafından yerine getirilmeyen spor planları belirlenen bedelin ödenmesi ile cezalandırılırken, yerine getirilmesi halinde kullanıcılar işte bahsetiğimiz bu bedellerin biriktiği kaynaktan bir miktar ödül alıyorlar.

Gympact’in her kazanç işleminden %3 komisyon aldığı belirtilirken, kullanıcıların spor merkezlerine gittiklerinde uygulama ile check-in yapmaları gerekiyor. Check-in’in geçerli sayılması için kullanıcının en az yarım saat spor salonunda bulunması gerektiği de uygulama bulucuları tarafından paylaşılıyor.

Uygulamanın deneme yayınında kullanıcılarının planladıkları vakitlerin %80 ile %90’ı arasında spor salonlarına gittikleri uygulama kurucuları tarafından belirtilirken, Gympact’ın kar yapısının ise spor salonları ile işbirliğine gidilerek sağlanılabileceği paylaşılıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*