25 Nisan 2018

Hakkımızda

EticaretMag.com Hakkında

Mayıs 2011’de yayın hayatına başlayan EticaretMag, açıldığı günden beri düzenli bir şekilde hem Türkiye hem de Dünya’daki e-ticaret gelişmelerini haber, analiz, dosya, rehber, yorum, araştırma ve röportaj gibi özel içerik çalışmaları ile okuyucularına sunmaktadır.

Yenilenen ekibi ile beraber Ağustos 2012’den beri bir değişim süreci içine giren EticaretMag’da yalnızca e-ticaret içeriği bulunur. Doğal olarak tüm e-ticaret sektörünün takip ettiği bir dikey yeni medya girişimi olarak konumlanan EticaretMag’in öncelikli hedefi her geçen gün büyüyen e-ticaret sektörü için, ürettiği kaliteli ve orijinal içerik ile beraber referans kaynağı olmaktır.

Ahmet Kırtok – Kurucu Ortak

Ahmet Kırtok EticaretmagKırtok, 1997 yılından itibaren internet sektöründe profesyonel yönetici, danışman ve girişimci olarak farklı pozisyonlarda bulunmuş ve bu sürecin yaklaşık 12 yılı ABD’de e-ticaret sektöründe çalışmıştır.

ABD’de devlet kuruluşu olan “Small Business Administration”da e-ticaret danışmanı olarak başladığı kariyerini, girişimcilik ile devam ettirmiş, ilk e-ticaret girişimini 2008 yılında başarı ile sattıktan sonra halen New York’ta bulunan Adanus, Inc. adlı e-ticaret danışmanlık firmasını kurmuştur.

Lisans eğitimini makine mühendisliği üzerine alan Kırtok, yüksek lisansını Texas Tech Üniversitesi’nde Manegement Information Systems dalında yapmıştır.


kozan_demircanKozan Demircan – Yayın Yönetmeni

Özel İtalyan Lisesi ve İ. Ü. Felsefe mezunu Demircan, 1999–2004 yıllarında Doğan Burda Dergi bünyesindeki Focus dergisinde teknoloji editörü olarak çalıştı. Kapital Medya Farmaskop dergisi yayın yönetmenliğini üstlendikten sonra T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansında web editörlüğü yaptı. 2009–2014 yıllarında Zarakol Halkla İlişkiler ve ardından Effect PR’da BT Sektörü için iletişim danışmanı olarak çalıştı. Demircan, e-ticaret ve dijital dönüşüm alanlarında startuplara kreatif proses danışmanlığı yapıyor ve dijital pazarlama iletişimi eğitimleri veriyor.

Stephan Bernstein – Kurucu Ortak / Yurtdışı İlişkiler Danışmanı

New York’ta yaşayan Bernstein, 1994’ten itibaren 11 yıl boyunca finans sektöründe yer aldı. 2005’te ilk internet yatırımı olan www.igourmet.com’un pazarlama ve iş geliştirme stratejilerini yönetmeye başladı. Stephan Bernstein, EticaretMag.com’un kurucu ortağı ve yurtdışı ilişkiler sorumlusudur.

Taylan Bilik – Kurucu Ortak / PR Danışmanı

Türkiye’nin sayılı PR şirketlerinden Artı İletişim’in kurucusu olan Taylan Bilik, EticaretMag’in yanı sıra nöromarketing şirketi ThinkNeuro‘nun kurucu ortaklarından. Bilik aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde 5 yıl boyunca akademisyen olarak yer aldı.

EticaretMag.com’un kurucu ortağı olan Taylan Bilik, aynı zamanda şirketin halkla ilişkilerini yönetmektedir.

Gökhan Mısırlıoğlu – Kurucu Ortak / Finans Danışmanı

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitiren Mısırlıoğlu, 2007-2010 yılları arasında Garanti Bankası’nda yatırım uzmanı olarak çalıştı ve fon yöneticiliği yaptı.

Şu anda ise portföy yönetimi yapıyor. Gökhan Mısırlıoğlu EticaretMag.com kurucu ortağı ve finans danışmanıdır.


Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS