18 Kasım 2018

Halı Satan Online Alışveriş Siteleri

Halı ve çeşitlerini bulabileceğiniz bu hafta ki e-ticaret şirketleri yazımızda Halı Satan Online Alışveriş Siteleri‘ne yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler yazının altında yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Apexhali.com

hali-satan-online-alisveris-siteleri-apex
İstanbul’da bulunan ve 1990 yılından beri sektörde hizmet veren Apex’de 6 kategori altına yayılmış ürünleri bulabilirsiniz. Koşulsuz iade garantisinin yanı sıra, 50 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor.

Benimhalim.com

hali-satan-online-alisveris-siteleri-benim-halim
1994 yılından beri hizmet veren ve İstanbul genelinde 6 mağazaya sahip olan Benim Halım’da, evin odalarına göre kategorilendirmeye gidilmiş. Havale ile ödemelerinizde %5 ekstra indirimin yanı sıra, 100 TL ve üzeri siparişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Halı garanti süresi ürünün fatura kesim tarihinden itibaren 2 yıl olarak belirlenmiş ve siparişlerinizde banka onayı alındıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim ediliyor. Ayrıca sitede bulunan halı kullanım önerilerini okuyarak, halı bakım konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Bizimhali.com

hali-satan-online-alisveris-siteleri-bizim-hali
1978 yılından beri sektörde bulunan Bizim Halı’da normal satışta olan ürünlerle beraber Outlet kategorisi de sitede yer almakta. Teslimat süresi alışverişin yapılmasından 2 veya 3 gün içerisinde gerçekleşiyorken, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. İstanbul içi sipariş verenler 250 TL üzeri alışverişlerinde kredi kartı veya peşin olarak olarak kapıda ödeme seçeneğini kullanabilmekte.

Halicashop.com

hali-satan-online-alisveris-siteleri-halica-shop
1975 yılından itibaren faaliyet gösteren Halıca Shop’ta, Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo seçeneği bulunuyor. 7 marka ve 8 halı çeşidinin bulunduğu siteden, havale ile ödemesini yapacağınız siparişlerde %2 ekstra indirim avantajı mevcut. Üretici firma garantisi altında alacağınız yeni sezon ve seri sonu tüm halılarda indirimli fiyatlar ve +12 taksit avantajına bulunmakta.

Halicim.com

hali-satan-online-alisveris-siteleri-halicim
1995 yılından itibaren İstanbul Gaziosmanpaşa’da faliyette olan Halıcım’da, 20’ye yakın marka bulunuyor. 350 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyorken, yıl sonuna kadar tüm Kaşmir halılarda %15 indirim sağlanıyor. Ayrıca garanti süresi olarak halının teslim tarihinden itibaren 1 yıl olarak belirlenmiş.

Halicimiz.com

hali-satan-online-alisveris-siteleri-halicimiz
1935 yılından itbaren Ankara’da yer alan Halıcımız’da tüm ürünlerde peşin fiyatına 12 taksit avantajı bulunuyor. Site içinde halı hakkında faydalı bilgilere ulaşabildiğiniz gibi, sitede satın alınan tüm ürünler üretici firma garantisi tarafından 2 yıl garanti altına alınmakta. Satın almış olduğunuz ürünü, orijinal ambalajanı açmadan, 7 gün içerisinden iade edebilirsiniz.

Halistores.com

hali-satan-online-alisveris-siteleri-hali-stores
Geniş marka, renk ve desen çeşidini bulabileceğiniz, Halı Store’da satın aldığınız ürünler ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Aynı anda birden fazla ürün satın almanız durumunda ödemeyi tek kredi kartı ile yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendiriliyor. Herhangi bir sorun çıkmasına karşı 7 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz.

Heryerehali.com

hali-satan-online-alisveris-siteleri-heryere-hali
1975 yılından itibaren sektörde bulunan Her yere Halı’da 150 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmazken, ürünler için %100 orijinal ürün garantisi verilmekte. Ayrıca 1.600 TL üzerindeki alışverişlerinize, 200 TL hediye çeki armağan ediliyor.

İlkayhalionlinesatis.com

hali-satan-online-alisveris-siteleri-ilkay-hali
1998 yılından itibaren faaliyet gösteren İlkay Halı’da, Türkiye’nin her yeri için herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-12 ay arası taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Sarayhalioutlet.com

hali-satan-online-alisveris-siteleri-saray-hali
1972’den beri sektörde bulunan Saray Halı’da desen ve renk arama motorlarıyla müşteriye kolaylık sağlanmış. Aldığınız tüm ürünler 12 ay boyunca Saray Halı garantisi altında bulunurken, hafta içi 14:00’a kadar yapacağınız tüm alışverişlerde gün içinde gönderim sağlanıyor. Ayrıca tüm ürünlerde ücretsiz kargo avantajı bulunmakta.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. sayın yetkili.balıkesir ili sındırgı ilçesinde 103 tezgahta 68 kadın çalışanımızla tüm el halılarını dokuyup üretmekteyiz.
  bizim de tanıtılmaya ihtiyacımız var.fikirlerinize ihtiyacımız var.sitenizde tanıtımımızı da yaparsanız müteşekkir olurum.selam ve saygılarımla.

 2. Hikayesi ve yaşanmışlıgı ile birlikte , renk armonisiyle ve her biri farklı bir anlam taşıyan desenleriyle Türk el sanatının ve dekorasyonun vazgeçilmezi olan halı ve kilim artık farklı bir formasyonda karşınıza çıkıyor.

  Jenerasyon olarak şimdiye kadar başarıyla yaptıgımız çalışmalar sonucu sadece klasik degil aynı zamanda farklı konseptlere uygun kendimize özgü tasarımlarımızla sizlere en güzelini sunuyoruz.

  Ayrıca özel renk sipariş durumunda sizlere özel layout hazırlanıp e-mail olarak gönderip, dikim öncesinde teyidinizi alıyoruz.

  Sizler içinde farklı olmak önemlimi ?

  O zaman bizimle iletişime geçiniz ve o farkı hep birlikte ortaya çıkartalım.

 3. Hikayesi ve yaşanmışlıgı ile birlikte , renk armonisiyle ve her biri farklı bir anlam taşıyan desenleriyle Türk el sanatının ve dekorasyonun vazgeçilmezi olan halı ve kilim artık farklı bir formasyonda karşınıza çıkıyor.

  Jenerasyon olarak şimdiye kadar başarıyla yaptıgımız çalışmalar sonucu sadece klasik degil aynı zamanda farklı konseptlere uygun kendimize özgü tasarımlarımızla sizlere en güzelini sunuyoruz.

 4. Tüm Apex marka halılarımızla http://www.hometti.com hizmetinizdeyiz

 5. çok yararlı, uzun ve akıcı bir yazı olmuş. başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.

Fikrini söyle

*