14 Kasım 2018

Hazinem.com Yurtdışında Yatırım Arayışında

Türk e-ticaret sektörünün yükselen nişi olan takı ve pırlanta sektörünün önemli isimlerinden biri olarak dikkat çeken Hazinem.com‘un yatırımcı arayışında olduğu ve hatta yurt dışından birkaç sermaye grubu ile görüşmekte olduğunun haberini aldık.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Sevgi Karagülle Soysal’ın girişimiyle açılan ve Mahmut Ünlü, Emre Kurttepeli, Haluk Elçi ve Numan Numanbayraktaroğlu’nun da bir araya gelip yatırım yaptığı Hazinem.com’un, yurt dışından bir venture capital firmasından edindiğimiz bilgiye göre birden fazla grup ile görüşme içinde olduğu ve yakın zamanda bu yatırım görüşmelerinin sonlanacağı kaydedildi.

Görüşme yapılan gruplardan biri ile anlaşılması halinde 2013 yılı itibarıyla öncelikle Orta Doğu ve Rusya olmak üzere yurt dışına açılma planları olduğunu duyduğumuz Hazinem.com, geçtiğimiz Nisan ayında 212 Capital Partners’tan bir yatırım almıştı ve bu yatırım özellikle operasyonel anlamda girişimin elini kuvvetlendirmişti.

Aylık 360 bin ziyaretçiyi ağırladığı ve 1,700 ürün sattığı belirtilen Hazinem.com’un yatırım süreci hakkında gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Ibrahim Ozturkcan der ki:

    Hazinem.com günde 55-60 paket mi gönderiyor?

  2. 10 paketten fazlasını gönderdiğini zannetmiyorum. Rekabeti çok ve operasyonu zor bir iş. Son birkaç aydır exit yapmak için reklamı abartıklarını düşünüyorum.

    • Ferhat KILIÇARSLAN der ki:

      Günde 10 pakette çok güzel yıl 2012 de birde, internet kullanımı arttıkça eticarette büyüyor arkadaşlar tabi yavaş yavaş olacak tabi grafikler doğru ise 🙂

Fikrini söyle

*