11 Aralık 2018

HediyeDenizi.com ile Son Dakika Hediyeleri 3 Saatte Kapınızda

Zaman zaman en çok değer verdiğimiz insanların bile özel günlerinde hediye almayı unuttuğumuz olmuştur. HediyeDenizi.com, İstanbul içerisinde başlattığı uygulaması ile, bu gibi durumlarda imdadımıza yetişmeyi planlıyor.

2005 yılında hizmete başlayan hediye sitesi HediyeDenizi.com, sitesinden alışveriş yapanlara gönderim konusunda kargo, motokurye ve express kurye seçeneklerini sunuyor.

İstanbul içerisinden saat 14:00’e kadar verilen siparişleri semtlere göre değişen fiyat aralıkları ile saat 18:00’e kadar teslim ettilerini belirten firma yetkilileri, asıl “acil durum” hizmeti olan Express Kurye seçeneğinde ise, 16:00’ya kadar verilen siparişleri 3 saat içerisinde kapıya kadar teslim ettiklerini iletiyorlar.

2 ay önce başlatılan aynı gün kapıya teslim hizmetinin oldukça popüler olduğu, hatta site üzerinden gelen siparişlerin %70’inde kurye ile teslimat seçeneğinin tercih edildiği belirtiliyor.

HediyeDenizi.com, aynı gün teslimat hizmeti ile online alışverişin offlinea kıyasla sahip olduğu bir dezavantajı da ortadan kaldırıyor. Tüketicilere evlerinden ayrılmadan, birkaç mağaza gezmelerine gerek bile kalmadan, oturdukları yerden sevdiklerine hediye alma fırsatı sunan site, orijinal hediye seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

HediyeDenizi’nin 2 senedir devam ettirdiği tavsiye kampanyası da oldukça ilgi görüyor. Firma, siteyi tavsiye ettiğiniz arkadaşınızın site üzerinden alışveriş yapması üzerine, kullanıcılarına 50TL’lik hediye puanı sunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Neden yalnızca İstanbul a kurye var başka şehirlerde olursa seviniriz

Fikrini söyle

*