19 Kasım 2018

Helal Ürün Satan Online Alışveriş Siteleri

Gıda ve kozmetik alanında alışverişini İslami şekillere uygun gerçekleştirmek isteyenler için, bu haftaki e-ticaret şirketleri listesi yazımızda Helal Ürün Satan Online Alışveriş Siteleri’ne yer verdik. Helal gıda kavramı ortaya yeni çıkan bir kavram olmamakla beraber, İslami kurallara uygun olarak hazırlanan gıdayı ifade ediyor. Daha geniş tanımlamak gerekirse, helal bir ürünün katkı maddelerinden, işleme metodlarının ve benzerlerinin İslami kurallara uygun olması gerekiyor.

Helal gıdada olduğu gibi, helal kozmetik de helal olmayan maddelerle üretilmiyor. Aşağıda helal ürün alışverişi yapabileceğinizi düşündüğümüz “Helal Ürün Satan Online Alışveriş Siteleri”ni bulabilirsiniz. Yenilerini eklemek isteyenler de yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Afiagida.com

afiagida.com
1998 yılından beri sektörde bulunan Afia‘da günlük hayatta yediğimiz bir çok gıda çeşidini bulmanız mümkün. Siparişleriniz, banka onayı alındıktan üç iş günü içerisinde teslim edilirken, teslimat sırasında da ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti alınmıyor.

Helalsitesi.com

helalsitesi.com
Helal Sitesi‘nde satılan ürünler, helal sertifikalı ve %100 alkolsüz garantisi ile satışa sunuluyor. Siparişiniz siteye ulaştıktan sonra 2-5 gün içerisinde kargoya verilirken 75 TL ve üzeri alışverişlerde herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Sitede bulunan kampanyalı ürünler ise siparişin saat 15.00’a kadar gelmesi durumunda aynı gün içinde anlaşmalı kargoya veriliyor. Ayrıca siteye üye olan herkese 10 TL hediye ediliyor.

Kandazlar.com

kandazlar.com
1999 yılından beri sektörde bulunan Kandazlar, Türkiye’nin ilk helal sertifikalı kuru yolum markası. Sitede satılan ürünler günümüze kadar gelen geleneksel el ile tüy alma yöntemi ile doğallığı bozulmadan tüyleri yolunarak satışa sunuluyor. Siteden yapacağınız alışverişlerde, 100 TL ve üzeri siparişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor.

Modabera.com

modabera.com
1952’den beri sektörde bulunan Gümüş Grup’un helal kozmetik ve tesettür giyim sitesi olan Moda Bera’da giyim, ev tekstili gibi kategorilerin yanı sıra helal kozmetik kategorisi altında 6 alt kategori bulabilirsiniz. Firma Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi yaparken, teslimat yeri Türkiye sınırları dahilinde olanlar için teslimat süresi 10 iş günü olarak belirlenmiş. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti alınmazken, aldığınız ürünleri herhangi bir nedenle iade etmek istediğinizde teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Onlinehelal.com

onlinehelal.com
22 kategori altına yayılmış geniş ürün yelpazesine sahip Online Helal’de gıda ürünlerinin yanı sıra bir çok farklı kategoride de alışveriş yapabilirsiniz. Siparişleriniz banka onayı alındıktan üç iş günü içerisinde size teslim edilirken, 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Siteye arkadaşlarınızı davet etmeniz üzerine, alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 5 TL kazanabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. Kadir Yılmaz der ki:

  Güzel çalışma
  http://www.modabera.com< " linki düzeltilmesi lazım!

 2. burdan alışveriş yaptım http://www.sufidukkan.com

 3. Kozmetick.com yayinda !

  Helal sertifikali,doğal,saglikli ve alkol icermeyen kozmetik urunlerini uygun fiyatlar ile satin alabileceginiz http://www.kozmetick.com yayina basladi.

 4. http://www.tesetturbutigi.com sitesi için XML desteği olan tedarikçi arıyorum. İlgilenenler lütfen benimle iletişime geçsin.
  Kadir Kaymakçı

Fikrini söyle

*