19 Kasım 2018

Hepsiburada.com Android Uygulamasıyla Google Play’de Yerini Aldı

Türkiye’deki online alışveriş sektörünün en büyüklerinden olan Hepsiburada, yeni Android uygulamasıyla kullanıcıların hizmetine sunuldu. Şirket, Google Play’den ücretsiz olarak indirilen bu uygulamasıyla daha çok mobil kullanıcıya ulaşmak için önemli bir adım atmış oldu. Şirketin bu uygulamasında da, Hepsiburada’nın önceki uygulamalarını geliştiren Pozitron imzası var.

Hepsiburada’nın iPhone uygulamasında bulunan barkod okuma özelliği, Android versiyonunda da bulunuyor. Bu uygulama ile kullanıcılar, istedikleri ürünün barkodunu okutarak Hepsiburada ile fiyat karşılaştırması yapabilecek. Bilgisayar başında olmaya gerek duymadan bu fiyat karşılaştırmasını yapmak isteyen mobil kullanıcılar için oldukça kullanışlı bir uygulama diyebiliriz.

Bu barkod okuma özelliğine ek olarak, kullanıcılar Android işletim sistemli mobil cihazları üzerinden aynen internet sitesinde olduğu gibi kategoriler arasında detaylı incelemeler ve aramalar yapabilecek, kişisel bilgilerini düzenleyebilecek, çok çeşitli ödeme seçenekleriyle ürün satın alıp sipariş takiplerini mobil cihazlarından yapabilecekler.

2011 yılının Kasım ayında piyasaya çıkan Hepsiburada iPhone uygulaması 178.000 kişi tarafından indirildi. Android uygulaması da Google Play’in rakamlarına göre bir hafta içinde 5000’den fazla kişi tarafından indirilmiş. Şimdi iPad uygulaması üzerine çalışan Hepsiburada, 1 ay içinde bu uygulamasını da kullanıcıların hizmetine sunmaya hazırlanıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*