18 Kasım 2018

Hepsiburada.com, iPad Uygulamasını Duyurdu

Hepsiburada Genel Müdürü İlker Baydar, geçtiğimiz ay düzenlenen İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde yaptığı açıklamalarda; online alışverişin geleceğini mobilde gördüklerini belirtip, bu konuda ciddi yatırımlar yaptıklarını vurgulamıştı. Türkiye’de online alışveriş denildiği zaman akla ilk gelen markalardan olan Hepsiburada, bu şekilde mobil dünyada atacağı yeni adımların da sinyallerini vermişti.

2011 yılının Kasım ayında piyasaya çıkan iPhone uygulamasıyla mobil kullanıcılarından oldukça ilgi gören Hepsiburada.com, bu sefer de iPad uygulamasını hayata geçirdiğini duyurdu. Apple’ın uygulama mağazasında yer alan ve bugüne kadar toplam 190 bin kere indirilme başarısını gösteren Hepsiburada.com’un iPhone uygulamasına talep fazla olunca, geçtiğimiz Ağustos ayında Android versiyonun da kullanıma sunulduğu açıklanmıştı.

2 haftada 50 bin kez indirilen Android uygulamasının ardından İlker Baydar, Ekim sonunda bir de iPad uygulamasıyla tablet pazarına gireceklerinin müjdesini vermişti. Toplam trafiğinin yüzde 8′inin mobil cihazlardan elde eden Hepsiburada, bu alandaki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Uygulamayı indirenler; ana sayfada “sizin için seçtiklerimiz”, “günün teklifi” ve “genel satış” olmak üzere üç ana sekme ile karşılaşıyorlar. Bunun haricinde uygulamada “favori ürünler”, “favori kategoriler” gibi özellikler de bulunuyor. Uygulama ile; sipariş takibi, alışveriş listesi ve mesaj kutularına bakma olanağı bulan tablet kullanıcıları ayrıca internet sitesinde olduğu gibi; fiyat aralığı, puan ve marka gibi filtreleme özellikleri de kullanabiliyorlar. Temiz ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan uygulamanın geliştiricisinin ise Pozitron olduğunu belirtelim.

Hepsiburada.com’un iPad uygulamasını buradan indirebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*