18 Aralık 2018

HepsiBurada.com Yaratıcı Kategoriler Arıyor

Hepsiburada.com, bünyesinde yaratıcı kategoriler oluşturmak adına bir sosyal medya yarışma kampanyası başlattı.

Facebook üzerinde gerçekleşecek olan yarışmada birinci olabilmek için yarışmacılar en yaratıcı kategoriyi oluşturmak için çabalayacaklar.

HepsiBurada.com Facebook sayfasını beğenerek başlayan yarışma, 27 Eylülde yeni yaratıcı kategorilerini toplamaya başladı. 4 hafta sürecek olan yarışmada, katılımcılar kendi tarzlarını yansıtan yeni kategoriler oluşturacak, kategorilere uygun ürün eklemesi yapacak ve sosyal medyanın, özellikle de Facebook’un vazgeçilmesi olan “beğeni toplamak” için yarışacaklar.

4 haftanın sonunda en fazla beğeni toplayan ilk 3 kategori Hepsiburada.com jürisinin beğenisine sunulacak. Jüri tarafından birinci seçilen kategori, HepsiBurada.com kategorileri arasında yerini alacak. Birinci kategoriyi oluşturan yarışmacı ise 1.500 TL değerinde Full HD Samsung TV hediye edilecek.

Yarışmanın ikincisinin 1.000 TL değerinde PS3 + Sensor, üçüncüsünün ise iPod Touch ile ödüllendirileceği belirtiliyor.

HepsiBurada.com Facebook sayfasının bugün itibarı ile 123.000’e yakın takipçisi bulunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. emre can der ki:

    Merhabalar, hepsiburada.com hakkında sayısız şikayet var, ürünleri göndermiyorlar ve sebepsiz yere sipariş iptali yapıp insanların paraların da geri ödemiyorlar. Birçok kez alışveriş yaptım ve sonsuz güvenim vardı fakat son dönemde inanın durum böyle değil…. hb kampanyalar düzenleyeceğine satın aldığımız ürünleri zamanında göndersin.

  2. bazı sitelerde yazıları üzülerek okuyorum yıllardır bende e-ticaret yapıyorum kozmetik,saç bakımı vs ürünleri satıyorum kimseyi üzecek bi şey yapmadım gönderileri müşterilere ulaştırmak için azamı olarak çalışıyoruz demekki bazı art nıyetlı insanlara da çıkıyo bu meslekte yazık valla.

Fikrini söyle

*