13 Aralık 2018

HepsiBurada.com’dan 3. Çeyrek Raporu

HepsiBurada.com, başarılı geçen yarıyılının ardından 3. çeyrek raporunu da bizlerle paylaştı.

3. çeyrekte bünyesine 500 bin yeni üyenin katıldığını belirten HepsiBurada.com, üye sayısının 3.5 milyonun üzerine çıktığını belirtti.

Yarıyıl raporunda 13.5 milyon olan aylık ziyaret sayısının 14.5’a çıktığı da raporda paylaşılırken, siteye gelen aylık ziyaretçi sayısının 7 milyon kişi olduğu belirtildi.

3. çeyrek raporunda, yarıyıl raporunda en fazla artış gösterdiği belirlenen kategoriler olan kozmetik, giyim ve anne-bebek kategorilerine, geçen senenin aynı çeyreğine kıyasla %50 artış gösteren Hırdavat kategorisi de eklendi.

Tüketicilerin tatil dönüşü evlerine yaptıkları bakımın artması ile hırdavat kategorisindeki artışın hızlandığını belirten HepsiBurada.com yetkilileri, havaların soğuması ile hobi ve oyun kategorilerinde de gözlemlenebilir bir artış yaşandığını paylaştılar.

Raporda, geçen senenin aynı çeyreğine oranla kozmetikte %90, giyimde %80, gıda satışlarında %70 ve anne-bebek kategorisinde %50’lik bir artış olduğu paylaşıldı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*