15 Kasım 2018

Hepsiburada Ramazan Takvimi ile “O Eski Ramazanlar” Facebook’ta

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan hepsiburada.com, Ramazan ayı için keyifli bir uygulama ile kullanıcıların karşısında. “Nerede o eski Ramazanlar” diyen nostalji tutkunları, Hepsiburada Ramazan Takvimi‘ni çok sevecekler.

Eskiden duvarlarda görmeye alışık olduğumuz imsak takvimi artık interaktif bir şekilde bilgisayarımızın ekranına geliyor. Bu takvim ile, iftar ve sahur vakitlerini öğrenip, hepsiburada.com‘un o günkü tekliflerini inceleyebilir ve Ramazan’a özel avantajlı ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bunun yanında kullanıcılar bu uygulama ile her gün Türk mutfağından farklı yemek tariferine de ulaşabilecekler. O günkü yemek tarifinin yanında hangi tatlının ve içeceğin o yemek tarifiyle tercih edilmesi gibi bilgiler de bu uygulamanın özelliklerinden biri. Hepsiburada Ramazan Takvimi‘nde geleneksel imsak takvimlerinde olduğu gibi her gün yeni bir özlü söz ile kız ve erkek çocuk isimleri de yer alıyor. Takvimin interaktif özelliği sayesinde kullanıcılar beğendikleri içerikleri Facebook profillerinden anında paylaşabilecekler.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*