16 Kasım 2018

Hepsicokseker.com: İnternet Üzerinden Sadece Çikolata ve Şeker Satışı

Hepsicokseker.comHepsicokseker.com, hızlı tüketim ürünleri (FMCG) şirketlerinin pazarlama ve satış departmanların çalışan 4 gencin, hayata geçirdikleri bir girişim. Amerika’da oldukça sık görülen bir yöntemi Türkiye’ye getiren 4 ortak, tamamen bilinen markaların oluşturduğu şeker-çikolata kategorisinde yer alan ürünleri kombinler halinde tüketiciye ulaştırmayı amaçlıyor.

Hepsicokseker.com’un çıkış noktası ise bir araştırmaya dayanıyor. Yaptıkları araştırma sonrasında, tüketicilerin özellikle yenilebilir hediye segmentinde hijyenik ve güvenilir marka algısı oluşturan sitelerden alışveriş yapmak istediği sonucuna varan şirket, bu yüzden herkesin güvendiği markalarla çalıştığını belirtiyor.

Müşterilerinin güvendikleri markalardaki ürünlerini hiç görmedikleri formlarda göndermeyi vaat eden site, Premium, Çocukların Favorisi, Hoş Geldin Bebek, Sevgiliye, Kutlama, Doğum Günü kategorilerinde hizmet veriyor. Ayrıca Anneler Günü’ne özel, içerisinde 17 farklı kombin olan bir kategori de mevcut.

Ücretsiz kargo seçeneğiyle Türkiye’nin her yerine ürün ulaştırabilen Hepsicokseker.com, müşterilerine aynı gün içerisinde teslim imkanı da sunuyor. Ancak bu hizmet, şu an için yalnızca İstanbul sınırları içerisinde kullanılabiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. zuhal yazici der ki:

    Hepsi çok şeker

Fikrini söyle

*