16 Aralık 2018

Her Gün Fiyat Düşüren Yeni Private Shopping Sitesi; ErkenGelenAlır.com

27 Temmuzda ülkemizde hizmet veren private shopping sitelerine bir yenisi daha ekleniyor. ErkenGelenAlır.com ismi ile hizmete girecek olan yeni sitenin yapısı ise diğerlerinden biraz farklı.

Klasik private shopping siteleri gibi 2 ile 5 gün arası kampanyalar sunacak olan yeni web sitesinde, ürünler yine stoklarla sınırlı olacak, ama ürün fiyatları kampanya süresince her gün yavaş yavaş aşağı çekilecek.

%80’e varan indirimlerle satış yapmayı hedefleyen ErkenGelenAlır.com’da kullanıcılar beğendikleri ürünlerin kampanya boyunca günbegün hangi fiyatlarla satılacaklarını görüntüleyebilecekler.

Stoklarla sınırlı olan ürünleri kaçırmak istemeyip stok tükenebilir endişesi ile ilk günkü indirimli fiyatıyla almak ya da fiyatının düşmesini bekleyip ürünün tükenmesi riskini göze almak ise tamamen site kullanıcılarının kararına kalmış.

27 Temmuzda hizmete girmesi planlanan ve bünyesinde tekstilden çantaya, ayakkabıdan dekorasyona, güneş gözlüğünden kol saatine kadar birçok ürün barındıracak olan ErkenGelenAlır.com’a üye kayıtları ise başlamış durumda.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. İyi de isimde mantık hatası yok mu? Saçma yani. Bekleyenalir veya kontroledenalir gibi bir şey olması lazım mevcut sisteme göre.

 2. Go-Go der ki:

  isminde mantık hatası yok bence! kampanyadaki ürünlerin fiyatı ertesi gün biraz daha inecek fakat stok sınırlı olacağı için bekleyeyim derken avcunu yalayabilirsin (: zaten amaç da o sanırım, işi telaşa getirmek (; inmesini bekleyip risk mi alacaksın, yoksa beklemeyip önce mi davranacaksın?! işte bu sebepten ‘bekleyen’ değil, erken gelen alir!

 3. murat cengiz der ki:

  merhaba e ticaret yapmak istiyorum.bir uzman gözüyle bana neler tavsiye edersiniz?nereden ,hangi sektörlerden ve nasıl bir site yapmam gerektiğini benimle paylaşırmısınız.gerekli bilgileri sizin vereceğiniz direktiflerle bu işe girip para kazanmak istiyorum.şimdiden teşekkür ederim.

  • Yağızhan Pala der ki:

   Murat Bey bu yazıya göz atmanızı tavsiye ederim. https://eticaretmag.com/eticarete-baslangic-rehberi/

   • murat cengiz der ki:

    yağızhan bey ilginize teşekkür ederim.yazınızı daha önce okudum.adımları ona göre atmaya çalışıyorum.bana daha somut(mesala siteyi kimlere kurdurabilirim .çok alternatif var ama hangisi daha iyi olacağını birkaç firma ismi verirseniz memnun olurum. sektör bazında nasıl bir yol izlememhangi sektörü seçmemde yardımcı olursanız sevinirim.)tavsiyelerde bulunursanız memnun olurum.şimdiden teşekkür ederim.

Fikrini söyle

*