17 Kasım 2018

HesapNo: Kişisel ve Kurumsal Hesap Numaralarını Paylaşmayı Kolaylaştıran Platform

hesapno
Freelance çalışan kişilerin ya da birden fazla markayla işbirliği yapan kurumlar ödeme işlemleri için banka hesap numaralarını birbirlerine göndermek zorunda kalıyorlar. Bu durum e-posta üzerinden ya da farklı yollarla çözülmeye çalışıyor ve kimi kurumlar her bankayla çalışmadığı için hesap gönderim süreci uzayabiliyor. Tabi ki bu sürecin uzaması da ödemelerin gecikmesine neden olabiliyor.

Hesapno.com da bu sorunun üzerine giderek, markalara ve şahıslara kolaylık sağlamak için bir platform sunuyor. Bu platform üzerinden kullanıcılar hesapno subdomaini adı altında (kullanıcı.hesapno.com) kendilerine özel bir hesap açıyorlar. Bu hesap altında tüketiciler kendi banka hesap numaralarını buraya girerek 3. kişilerle paylaşabiliyorlar.

Bu platformun amacı, ödeme alacak olan firma ve şahısların hesap bilgilerini kolayca başkalarıyla paylaşmasına yardımcı oluyor. Kişiler buradaki hesap numaralarını dilerlerse e-posta ve SMS ile de istedikleri kişilere tek tuşla yollayabiliyorlar.

Kurumsal firmalar, öğrenciler, kobiler, serbest çalışanlar ve dernekler tarafından kullanılan sistem üzerinde banka hesapları, PTT, PayPal, mobil ödeme sistemleri, bahis hesapları ve fatura bilgileri gibi detaylar paylaşılabiliyor. Kullanıcılar isterlerse hesaplarını herkese açık ya da şifreli yapabiliyorlar. 3 şahıslar şifreli olan hesaplara kullanıcıların verdiği şifre ile ulaşabiliyor.

Mobil cihazlarla uyumlu bir tasarımı olan Hesapno’ya kullanıcılar PC başında olmadıkları zaman da ulaşabiliyorlar. Bunun yanı sıra kullanıcılar isterlerse Hesapno üzerindeki hesaplarını, kendi kişisel/kurumsal sayfalarına da ekleyebiliyorlar. Böylelikle internet sitesi üzerinde kendi hesap numaraları görülebiliyor.

Ücretsiz olarak üye olunan sitede, kişiler kendi profilleri üzerinde de eklemeler ve düzenlemeler yapabiliyor. Sitenin tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Bedri Alkan der ki:

    Çok çok başarılı ve faydalı.. Güzel haber tebrikler…

  2. Nedense bana about.me’yi anımsattı.

  3. wolftemi çokseveriz arkadaşlarla?

Fikrini söyle

*