21 Kasım 2018

Hırdavat Ürünleri Satan Online Alışveriş Siteleri

Online alışverişin günlük hayatın her alanına girmesiyle beraber, birçok meslek dalı da bu sektörde faaliyet göstermeye başladı. Her hafta hazırladığımız e-ticaret şirketleri listemizde de bu hafta bu meslek dallarından biri olan kilit, menteşe, tel, çivi ve benzeri teknik hırdavat ürünlerini satın alabileceğiniz Hırdavat Ürünleri Satan Online Alışveriş Siteleri’ne yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Duna.com.tr

hirdavat-urunleri-online-alisveris-duna
42 yıldır sektörde hizmet veren Duna, birçok markanın Türkiye distribütörü ve ithalatçısı. İstanbul’da bulunan şirketten 500 TL ve üzeri siparişlerinizde +2 taksit avantajı bulunuyor. Siparişleriniz İstanbul içi 3, diğer bölgeler için 4 iş günü içerisinde teslim ediliyor. Ayrıca sitede nalburiye ve hırdavat içerikli videolar da bulabilirsiniz.

E-hırdavat.com

hirdavat-urunleri-online-alisveris-e-hirdavat
1983 yılından bu yana faaliyetini sürdüren E-hırdavat’da kapıda nakit ödeme imkânının yanı sıra, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmıyor. Satın almış olduğunuz ürünlerin garantisi tüketici hakları yasasına göre belirlenmiş.

Hırdavat.com

hirdavat-usta-isi-alisveris-hirdavat-urunleri-online-alisveris-
1978’den bu yana faaliyetini sürdüren Hırdavat’da 100’ü aşkın marka bulunuyor. Tüm ürünlerde 6 taksit seçeneği bulunuyorken, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmıyor.

Hırdavatfırsatı.com

hirdavat-urunleri-online-alisveris-hirdavat-firsati
1974 yılından beri sektörde hizmet veren Hırdavat Fırsatı, 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti almıyor. Hırdavatın birçok dalında ürünleri bulabileceğiniz sitede, 20’ye yakın marka bulunuyor. Sitede bulunmayan ürünler için, gerek anket gerekse iletişim formlarıyla müşterilere kulak veriliyor. Siteden almış olduğunuz ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. İzmir’de bulunan şirketten Kale ve Doğanlar marka ürünlerden satın almanız durumunda 5 sene ürün garantisi verilmekte.

Hırdavatmarketim.com

hirdavat-urunleri-online-alisveris-hirdavat-marketim
9 yıllık geçmişi ile teknik hırdavat sektöründe birçok markanın distribütörlüğünü yapan Hırdavat Marketim’de kazandığınız ParaPuan’larda 100 TL’ye ulaşmanız durumunda, hediye çeki satın alarak herhangi bir ürünü ücretsiz alabilirsiniz. 50’yi aşkın marka bulunan sitede, şehir merkezlerine 2 ile 4 iş günü içerisinde siparişler ulaştırılıyor.

Hırdavatplaza.com

hirdavat-urunleri-online-alisveris-hirdavat-plaza
1975 yılında Nazilli’de kurulan ve teknik hırdavat dalında ürünleri bulabileceğiniz Hırdavat Plaza’da geniş ürün yelpazesi ve birçok üründe indirim bulunuyor. Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilirken 300 TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor.

Hırdavatsipariş.com

hirdavat-urunleri-online-alisveris-hirdavat-siparis
2005 yılında kurulan ve şu anda Kocaeli’de bulunan Hırdavat Sipariş’de, kampanyası bulunan ürünlerden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Stokta olmayan bir ürünü sipariş etmeniz durumunda teslim süresi 24 saat içinde size bildirilmekte. Ayrıca siteden yapacağınız her alışverişiniz için %0,5 değerinde puan kazanıyorsunuz.

Hırdavatspot.com

hirdavat-urunleri-online-alisveris-hirdavat-spot
İstanbul’da bulunan Hırdavat Spot’da Türkiye’nin her tarafına kargo ücreti sabit 7 TL olarak belirlenmiş. 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücretsiz olarak gönderiliyor.

Hırdavat24.com

hirdavat-urunleri-online-alisveris-hirdavat-24
1984 yılında kurulan teknik hırdavat dalında ürünleri bulabileceğiniz Hırdavat 24’de 150 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmıyor.

Nalburtek.com

hirdavat-urunleri-online-alisveris-nalbur-tek
22 yıldır sektörde hizmet veren nalburTEK, 150 TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir kargo ücreti almıyor. Ödeme şekli olarak kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz durumunda, sipariş tutarına ek olarak 9,90 TL ücret yansıtılıyor. Sade ve anlaşılır bir tasarıma sahip olan sitede, kargo gönderim ücreti Türkiye’nin her tarafına sabit 7 TL olarak belirlenmiş. Mağazadaki ürünler imalatçı ve ithalatçı firma garantisi altında satışa sunuluyorken, her markanın kendi garanti koşulları geçerli.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. Sudan Sebeplerin Çözüm Adresi !

 2. http://www.e-devat.com
  2013’ün başlarında Gökçe Makine* şirketi bünyesinde kurulduk.Türkiye’de hırdavat , makine ve alet edevat kategorilerinde en iyi olma hedefiyle bu yola çıktık.

  Her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürün çeşitliliğiyle müşterilerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş keyfi yaşatmayı umuyoruz.

  Bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ödeme avantajını sunuyoruz.

  Tüm ürünlerde 30 gün içinde iade kolaylığı da sunuyoruz.**

  Önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğudur. Bu sebeple güvenli , mutlu ve keyifli bir alışveriş yapmaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

  Kaliteli hizmet anlayışını satış sonrasında da benimsiyoruz.

  Çağrı merkezimizde müşterilerimizin soru, dilek ve şikayetlerini dinliyoruz.***

  *Gökçe Makine 14 yıllık ticari geçmişe ve alanında uzman kadroya sahip köklü bir kuruluştur.
  **İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.
  ***Çağrı merkezi irtibat numaramız : 0462 325 94 46 (Pazar günü hariç 09:00 – 18:00)

 3. Hırdavat ürünlerinin online satışındaki yeni adresi yenihirdavat.com. http://www.yenihirdavat.com 1932 yılından buyana ticari faliyetlerini sürdüren ve sektöründe bir çok yeniliğe imza atan Urgancı Ticaret Ali-Murat KÖKSAL Ortaklığı’nın bir kuruluşudur. Urgancı Ticaret 1932 yılında Akşehir’de Merhum Mahmut KÖKSAL tarafından ticari hayatına başlamıştır. Firma1996 yılında ticari hayatını Antalya’da sürdürmeye devam etmiştir. Zaman içerisinde ürün çeşidini zenginleştirerek hidrolik-pnömatik hortum, rakor, hidrolik pompalar, el aletleri, civata, havalı el aletleri, çelik halat, elektrikli el aletleri, jeneratörler, polyester sapan, marin malzemeleri vb. ürünlerle müşteri memnuniyetine endeksli olarak çalışma sahasını arttırmış ve piyasada talebi karşılar hale gelmiştir. yenihirdavat.com’a (242) 221 31 92 numaralı telefondan , (242) 221 29 01 numaralı fax’tan veya info@yenihirdavat.com mail adresinden hafta içi ve hafta sonu saat 09:00 – 17:00 arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca Urgancı Ticareti yerinde görmek isterseniz Akdeniz Sanayi Sitesi 5008 Sokak No:87 ANTALYA adresinde bulabilirsiniz.

 4. Bu listeyi hazırladığınız ve http://www.hirdavatfirsati.com online hırdavat ve mobilya aksesuar satış sitemize de yer verdiğiniz için teşekkür ederiz Yunus Emre bey. Belli ki yazılarınızı hazırlarken iyi bir araştırma yapıyorsunuz, çünkü çoğu siteye yer vermişsiniz. eticaretmag sitenizi sürekli takip ediyoruz ve faydalanıyoruz.

  Sitemiz sektördeki öncü firmalardan ve 3.senemize giriyoruz, bu konudaki ihtiyacın yakınen farkına vardık. Çünkü tüketicilerin çoğu bu ürünü nereden alacaklarını bilmedikleri için çok fahiş fiyatlarla alıyorlar, ilçelerde ve doğudaki tüketiciler ise hiç bulamıyor bu ürünleri zaten.

  Hırdavat sektöründe daha bir çok firma giriyor e-ticarete ve bu da sektörün gelişmesini sağlayacak, bundan biz de memnun oluruz. Çünkü bu sitelerin çoğu zaten hali hazırda mağazalarında da bu işi yapıyor ve bu yüzden her şeyi satan firmalara göre konularında daha uzmanlar. Önemli olan bu firmaların da e-ticaretin ne kadar ciddi yapılması gereken bir iş olduğunun farkına varması ve dürüst ticaret yapmasıdır. Aksi halde sektör iyice kirlenir ve hepimiz zarar görürüz.

  Yorum yapma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim,

  Öner TÜRKSEVER
  http://www.hirdavatfirsati.com

Fikrini söyle

*