20 Kasım 2018

Hizmet Öneri Sitesi Angie’s List E-Ticarete Başlıyor

1995 yılında yerel işletmelerin bulunması ve puanlanması üzerine kurulan hizmet tavsiye sitesi Angie’s List, online ticaretle tanışıyor.

Ev ve ofis tadilat, bakım, onarım işleri başta olmak üzere farklı alanlarda işletme bulma ve puanlama hizmeti sunan Angie’s List, bundan böyle bünyesinde yer alan hizmet sağlayıcılarının Angie’s List üzerinden ürün satmalarına olanak tanıyacak.

İşletmelerin verdikleri hizmetlere göre değerlendirilmesine olanak tanıyan firma, bu güne kadar gelir kaynağı olarak üyelik ve reklam ücretlerini kullanmaktaydı. Sadece para ödeyen üyelerin hizmet firması araştırması yapmasını sağlayan, reklam hizmetlerinden yararlanma olanağını da sadece puanlaması B ve üzeri olan firmalara tanıyan Angie’s List, Kasım ayında halka açılışını gerçekleştirmişti.

Angie’s List Storefront ismi ile hizmete başlayacak olan e-ticaret bölümünde firma, bünyesinde hizmet sunan işletmelere kendi online mağazalarını açma ve ürün satma imkanı sunacak.

ABD’de bakım ve tadilat işlerinde oldukça güvenilir bir kaynak olarak görülen Angie’s List, işletmelerin bu güvenden yararlanarak online mağazalarında sattıkları ürünlere ek hizmetler de satabileceklerini belirtiyor.

Firma tarafından paylaşılan bilgiye göre, online ticaret hizmeti 2012’nin sonuna kadar başlatılacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*