12 Aralık 2018

Jessica Alba’nın E-Ticaret Sitesine 27 Milyon Dolar Yatırım

Ocak ayının sonunda sizlerle henüz çok yeni bir e-ticaret sitesinin haberini paylaşmıştık.

Ünlü aktris Jessica Alba’nın, bebeklerine doğaya dost ve organik ürünler bulamaması nedeniyle eksikliğini hissederek açmış olduğu doğaya zararlı ürün içermeyen ve bebeklerin cilterine rahatsızlık vermeyen online bebek ürünleri üyelik satış mağazası Honest.com, kısa sürede yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Honest.com aylık üyelik sistemi ile çalışıyor. Firmanın doğaya ve bebek cildine dost aylık bebek bezi paketi 74.95$ iken, içerisinde bebek şampuanı, sabun, deterjan ve bebeklere özel vücut losyonunun bulunduğu gereksinim paketini ise 35.95$ olarak satılıyor.

Son zamanlarda bir trend halini alan celebrity destekli web sitelerinden biri olan Honest.com, 27 milyon dolarlık yatırımını General Catalyst, Institutional Venture Partners and Lightspeed Venture Partners’dan aldı.

Başkanlığını Jessica Alba’nın yaptığı Honest.com, bebek ve bebek ürünleri üzerine kullanıcılarına geniş çaplı bir içerik de sunarken, yeni yatırımları ile ürün çeşitliliğini arttırma ve markayı tanıtma faaliyetlerine başlayacaklarını belirtti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*