13 Kasım 2018

Online Video Hizmeti Hulu Netflix’e Yetişmek Adına Kendi Şovlarını Çekiyor

ABD’de online video izleme rekabeti arttıkça, içerik konusunda hep bir adım daha ileriye gitmeyi planlayan firmalar, içerik şirketleri ile anlaşmak yerine kendi içeriklerini oluşturma yoluna gitmeye başlıyorlar.

Netflix‘in fiyat arttırımları ve hizmet değişikliklerinden kaynaklanan üye kaybını fırsat bilen Amazon, Walmart ve Hulu gibi online video firmaları, yerlerini sağlamlaştırmak adına farklı uygulamalarla tüketicilerin gönüllerini fethetmek için çabalıyorlar.

Online video hizmetinde Netflix’in ardından en fazla kullanılan hizmetlerden biri olan Hulu, rekabette hızlı yol alabilmek adına bu yaza kadar 10 yeni içeriği yayına sokacağını açıklıyor.

Bu başlıkların üçünün arasında Hulu için özel üretilmiş, Hulu’da yayına giren filmlerin değerlendirilmesinin yapıldığı sinema yorum programı Spoilers ve seyahat programı Up To Speed’in bulunacağı belirtiliyor.

Hulu tarafından içeriklere katılan diğer başlıkların ise şimdiye kadar hiçbir Amerikan kanalında yayınlanmamış içerikler olacağı firma tarafından ifade ediliyor.

Netflix de Şubat ayında sadece kendisi üzerinden yayınlanan bir şovu yayına sokmuştu.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*