19 Kasım 2018

IAB Türkiye Şubat 2013 Raporu [vidinfografik]

Geçtiğimiz hafta yayınladığımız IAB Türkiye Şubat 2013 raporunda Türkiye’de internet kullanan kişi sayısı ve demografik bilgileri üzerine önemli bilgiler açıklanmıştı. IAB Türkiye‘ye paylaştığı değerli bilgiler için tekrar teşekkür ederiz.

EticaretMag video ekibi geçtiğimiz hafta yayına giren yeni programları vidinfografik‘in ikinci bölümünde IAB Türkiye Şubat 2013 raporunu video haline getirmeye karar verdi ve ortaya zaman zaman yurt dışındaki örneklerine özendiğimiz, çok kaliteli bir iş çıkmış oldu.

Önümüzdeki zamanlarda da farklı tiplerde ve konularda, farklı raporları konu edeceğimiz ve farklı markalarla beraber çalışarak ilgi çekici verileri sunacağımız video infografikler ile hem “Spam Nasıl Yapılır?” hem de “IAB Türkiye Raporu Şubat 2013” videolarında olduğu gibi eğlenceli, ilgi çekici ve tabi ki eğitici video infografikler hazırlamaya devam edeceğiz.

Haftanın Özeti ve eMikrofon‘un ardından yayına aldığımız yeni programımız vidinfografik ile ilgili yorumlarınızı merakla bekliyoruz 🙂Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*