12 Kasım 2018

Iab Türkiye UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı Başlıyor

iab_türkiye-algida-unichallenge-dijital_öğrenci_işleri-reklamIaB Türkiye UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı, üniversite öğrencilerine başarılı markalar ile reklamverenleri yönlendiren mentorlardan pazarlama ve reklamcılık eğitimleri alma imkanı sunuyor. Üniversitelerin ekonomi, işletme, iletişim bölümleri 3. ve 4. sınıflarında okuyan, yeni mezun olmuş öğrenciler dijitali, sektörün uzman isimleriyle iki haftalık Algida UniChallange + Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı’nda öğrenecek.

Iab Türkiye tarafından eğlenerek öğrenme kavramıyla hazırlanan programda öğrenciler, dijital pazarlama ve reklamcılık sektörüne nasıl gidileceğinin cevabını alacak. Katılımcılar eğitim süresince dijital dünyayı daha yakından tanırken başarılı markaların öykülerini ajans ve reklamverenlerin ağzından dinleme şansı yakalayacaklar. 5’er kişilik gruplar halinde mentorlarıyla birlikte Algida’nın vereceği gerçek bir briefle çözümler geliştirerek kendi projelerini üretecekler. Çeşitli eğlence aktivitelerinin olduğu program kapsamında katılımcılar balık tutmayı da öğrenecek.

Iab Türkiye tarafından ilki geçtiğimiz yıl düzenlenen eğitim bu sene 20 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında yine Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle Güney kampüsünde gerçekleşecek.

İlgili yazı: Native Reklam ve İçerik Pazarlama Kralı Sosyal Medya Artık İçerik Editörü Oldu

Son Başvuru Tarihi 6 Haziran

Dijitalin deneyimleneceği etkinlik için son başvuru tarihi 6 Haziran. 12 gün sürecek eğitim kampına katılan ekiplerden başarılı olanlar ödüllendirilecek. İlk 3’e giren ekip üyeleri 1 aylık staj imkânı elde edecek.  Ayrıca birinci olan ekip üyeleri Pegasus’tan birer adet yurtiçi gidiş geliş uçak biletinin de sahibi olacak. Katılımcıların yemek ihtiyaçları Maxus Türkiye tarafından karşılanacak. Şehir dışından gelenler Boğaziçi Üniversitesi’nin yurtlarında kalabilecek.

Geçen seneki 50 katılımcıdan 34’ünün kamp sonrasında staj ve iş imkanı bulduğu eğitim bu yıl da sektörün insan kaynağı açığına önemli bir destek oluşturacak.

iab_türkiye-algida-unichallenge-dijital_öğrenci_işleri-reklam



Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*