15 Kasım 2018

İçerik Bulutu Ajansları Birkaç Dakikada İçerik Üretir Hale Getiren Müşteri Merkezini Tanıttı

İçerik_bulutu-içerik-içerik_pazarlama-eticaret-blogE-ticaret müşterilerinin içerik ihtiyacının her gün arttığından yola çıkan İçerik Bulutu, talep edilen içeriklerin müşteriye en hızlı şekilde ulaştırılabilmesi için ajanslara özel müşteri merkezi hizmetini kullanıma sundu.

Sadece ajanslara sunulan İçerik Bulutu tabanlı online bir servis olan müşteri merkezinden yararlanan ajanslar ekip kurmadan ve ek bir maliyet yapmadan çalışarak hizmet verdikleri markaların profesyonel içerik üretim süreçlerini tek arayüzden online olarak yönetebiliyor.

İlgili yazı: Bilinçli Müşteri Yolculuğu >> İçerik Pazarlama ve Satış Kolaylaştırma Birlikte Nasıl Kullanılır?

Ajanslara özel

icerikbulutu.com MM, birden fazla müşteri hesabını tek bir alan üzerinden yöneterek ajansların zaman kazanmasını sağlıyor. Daha da önemlisi bu hizmeti almak hiçbir yatırım gerektirmediğinden yüksek gelir elde etmeyi mümkün kılıyor. Böylece ajanslar müşterilerin içerik pazarlaması projeleri, blog içerikleri, sosyal medya içerikleri, ürün açıklamaları ya da web sitesi içerikleri gibi farklı kategorilerde sürekli artan ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılıyor ve yatırım gerektirmeden gelirleri artırıyor.

İlgili yazı: Etkili Kişilerle İçerik Pazarlama Yapmanın En Etkili 4 Yolu [Editörden]

Tek ekrandan yönetim

İçerik Bulutu Kurucusu Ahmet Durmuşoğlu konuyla ilgili açıklamasında, “Müşteri Merkezi ekranı aracılığıyla ajanslar birkaç dakika içinde profesyonel içerik hizmeti verebilecek hale geliyor” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tek ekran uygulamamız sayesinde içerik hizmeti verdiğiniz tüm bağlı hesaplara ait bilgileri okunması kolay tek bir gösterge tablosunda görüntüleyerek işinizi kolaylaştırabiliyorsunuz. Bunun için ajansların sitemizden kurumsal kimliğini tanımlaması yeterli. Müşteri Merkezi sahibi ajanslar, içerik pazarlaması yeniliklerinden herkesten önce haberdar oluyor, özel eğitimlere davet ediliyor ve müşterileri için özel hediye kuponları gibi birçok fırsata öncelikli olarak sahip oluyor. Kurumsal müşteri merkezi hizmetimiz ajanslara bu avantajları sunuyor. Müşteri merkezini vakit nakittir ilkesiyle zamandın tasarruf etmeyi sağlayan özel entegrasyonlar, WordPress eklentileri, otomatik stok görsel ve video ekleme gibi teknoloji çözümleriyle destekliyoruz.”

İlgili yazı: Oscar Ödülleri ve İçerik Pazarlama ile Satışları Artırmanın 4 Yolu [Editörden]

Ölçek problemi olmadan ister 1 adet, ister 1000 adet

Ajanslar İçerik Bulutu müşteri merkezinden yararlanarak hizmet verdikleri markaların blog içeriğini hazırlıyor, danışmanlık verilen e-ticaret sitesinde ürün ve kategori açıklamalarını hazırlıyor ve sosyal medya hesaplarını yönettikleri markaların Twitter ve Facebook içeriklerini üretebiliyor. İçerik Bulutu MM’de 45 kategoride içerik üreten 2000’den fazla uzman içerik yazarı, 30’dan fazla uzman editörü ve gelişmiş teknoloji servsileriyle müşterilere kapsamlı hizmetler sunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*